CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2015-11-11 16:05

CARGOVIA - DRZONKOWIANKA RACULA

bramki: 26' ,76' ,90'.

K.Andrys - P.Reiner ,N.Staszyk ,K.Lorenc ,R.Patrzykąt (od 56' R.Szydłowski) ,K.Kurczyk (od 73' D.Chołuj) ,M.Szymczak (od 64' A.Płonka) ,K.Woch ,P.Wawrzynowicz (od 82' M.Tkaczuk) ,F.Olejarz ,D.Szarmach.  trener - P.Olejarz

W ostatnim  meczu rundy jesiennej Cargovia po słabym meczu przegrywa u siebie z Drzonkowianką Racula 0-3 (0-1). Pierwsza polowa wyrównana z małą ilością sytuacji podbramkowych. Jedyny gol w tej części gry padł w 26' gdy w zamieszaniu w polu karnym Cargovii żaden z obrońców nie potrafił wybić piłki a zawodnik gości z bliska pakuje ją do siatki. Kargowianie próbowali strzałów za pola karnego ale dobrze interweniował bramkarz gości broniąc strzały D.Szarmacha ,K.Wocha i F.Olejarza. Goście pod koniec pierwszej połowy mogli podwyższyć prowadzenie ,gdy po kiksie N.Staszyka sam na sam z K.Andrysem wyszedł napastnik Drzonkowianki ,ale posłał piłkę nad poprzeczką. Po przerwie Kargowianie próbują doprowadzić do wyrównania ale nadziewają się na kontry gości jeszcze w 68' ratuje nas słupek po indywidualnej akcji napastnika gości a w 69' dobra interwencja K.Andrysa w sytuacji sam na sam ,ale w 76' jest 0-2 po akcji sam na sam napastnik gości posłał piłkę po ziemi obok interweniującego K.Andrysa ,jeszcze próbował ratować sytuację K.Lorenc ale posłał piłkę do własnej bramki. Chwilę wcześniej znakomitej sytuacji na wyrównanie nie wykorzystał D.Szarmach ,który dostał prezent od zawodnika gości ale będąc sam przed bramkarzem strzelił prosto w niego. Goście w 84' zmarnowali kolejną doskonała okazję na gola zawodnik Raculi z metra posyła piłkę nad poprzeczką ale w 90' ustalają wynik na 0-3 po indywidualnej akcji napastnika Drzonkowianki. Porażka na zakończenie jesieni.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa