MKS Cargovia Kargowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

CARGOVIA KargowaCZARNI Rudno
CARGOVIA Kargowa 2:4 CZARNI Rudno
2019-08-17, 17:00:00
    relacja »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
GKS Siedlisko 6:0 AVIA Siedlnica
POGOŃ Wschowa 1:1 BŁĘKITNI Lubięcin
PIAST - PARKOVIA Trzebiechów 5:0 BŁĘKITNI Wierzbnica
DĄB II Przybyszów 3:0 ODRA Klenica
CARGOVIA Kargowa 2:4 CZARNI Rudno
MKS Nowe Miasteczko 1:3 ORZEŁ Szlichtyngowa
KP Świdnica 2:4 SPARTA Łężyca

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 278, wczoraj: 438
ogółem: 941 020

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-17 GKS Siedlisko 6:0 AVIA Siedlnica zobacz ›
2019-08-17 POGOŃ Wschowa 1:1 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
2019-08-17 CARGOVIA Kargowa 2:4 CZARNI Rudno relacja ›
2019-08-17 MKS Nowe Miasteczko 1:3 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
2019-08-17 KP Świdnica 2:4 SPARTA Łężyca zobacz ›
2019-08-18 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 5:0 BŁĘKITNI Wierzbnica zobacz ›
2019-08-18 DĄB II Przybyszów 3:0 ODRA Klenica zobacz ›
AVIA Siedlnica SPARTA Łężyca 17:00
ORZEŁ Szlichtyngowa KP Świdnica 17:00
CZARNI Rudno MKS Nowe Miasteczko 17:00
BŁĘKITNI Wierzbnica DĄB II Przybyszów 17:00
BŁĘKITNI Lubięcin PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 17:00
GKS Siedlisko POGOŃ Wschowa 17:00
2019-08-24 ODRA Klenica CARGOVIA Kargowa 17:00
POGOŃ Wschowa AVIA Siedlnica 17:00
PIAST-PARKOVIA Trzebiechów GKS Siedlisko 17:00
DĄB II Przybyszów BŁĘKITNI Lubięcin 17:00
MKS Nowe Miasteczko ODRA Klenica 17:00
KP Świdnica CZARNI Rudno 17:00
SPARTA Łężyca ORZEŁ Szlichtyngowa 17:00
2019-09-01 CARGOVIA Kargowa BŁĘKITNI Wierzbnica 17:00
AVIA Siedlnica ORZEŁ Szlichtyngowa 17:00
CZARNI Rudno SPARTA Łężyca 17:00
ODRA Klenica KP Świdnica 17:00
BŁĘKITNI Wierzbnica MKS Nowe Miasteczko 17:00
GKS Siedlisko DĄB II Przybyszów 17:00
POGOŃ Wschowa PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 17:00
2019-09-07 BŁĘKITNI Lubięcin CARGOVIA Kargowa 16:00
PIAST-PARKOVIA Trzebiechów AVIA Siedlnica 17:00
DĄB II Przybyszów POGOŃ Wschowa 17:00
MKS Nowe Miasteczko BŁĘKITNI Lubięcin 17:00
KP Świdnica BŁĘKITNI Wierzbnica 17:00
SPARTA Łężyca ODRA Klenica 17:00
ORZEŁ Szlichtyngowa CZARNI Rudno 17:00
2019-09-14 CARGOVIA Kargowa GKS Siedlisko 16:00
AVIA Siedlnica CZARNI Rudno 17:00
ODRA Klenica ORZEŁ Szlichtyngowa 17:00
BŁĘKITNI Wierzbnica SPARTA Łężyca 17:00
BŁĘKITNI Lubięcin KP Świdnica 17:00
GKS Siedlisko MKS Nowe Miasteczko 17:00
PIAST-PARKOVIA Trzebiechów DĄB II Przybyszów 17:00
2019-09-21 POGOŃ Wschowa CARGOVIA Kargowa 16:00
DĄB II Przybyszów AVIA Siedlnica 17:00
MKS Nowe Miasteczko POGOŃ Wschowa 17:00
KP Świdnica GKS Siedlisko 17:00
SPARTA Łężyca BŁĘKITNI Lubięcin 17:00
ORZEŁ Szlichtyngowa BŁĘKITNI Wierzbnica 17:00
CZARNI Rudno ODRA Klenica 17:00
2019-09-29 CARGOVIA Kargowa PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 16:00
AVIA Siedlnica ODRA Klenica 17:00
BŁĘKITNI Wierzbnica CZARNI Rudno 17:00
BŁĘKITNI Lubięcin ORZEŁ Szlichtyngowa 17:00
GKS Siedlisko SPARTA Łężyca 17:00
POGOŃ Wschowa KP Świdnica 17:00
PIAST-PARKOVIA Trzebiechów MKS Nowe Miasteczko 17:00
2019-10-06 DĄB II Przybyszów CARGOVIA Kargowa 15:00
MKS Nowe Miasteczko DĄB II Przybyszów 17:00
KP Świdnica PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 17:00
SPARTA Łężyca POGOŃ Wschowa 17:00
ORZEŁ Szlichtyngowa GKS Siedlisko 17:00
CZARNI Rudno BŁĘKITNI Lubięcin 17:00
ODRA Klenica BŁĘKITNI Wierzbnica 17:00
2019-10-12 CARGOVIA Kargowa AVIA Siedlnica 15:00
10  AVIA Siedlnica BŁĘKITNI Wierzbnica 17:00
10  BŁĘKITNI Lubięcin ODRA Klenica 17:00
10  GKS Siedlisko CZARNI Rudno 17:00
10  POGOŃ Wschowa ORZEŁ Szlichtyngowa 17:00
10  PIAST-PARKOVIA Trzebiechów SPARTA Łężyca 17:00
10  DĄB II Przybyszów KP Świdnica 17:00
10  2019-10-19 CARGOVIA Kargowa MKS Nowe Miasteczko 15:00
11  MKS Nowe Miasteczko AVIA Siedlnica 17:00
11  SPARTA Łężyca DĄB II Przybyszów 17:00
11  ORZEŁ Szlichtyngowa PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 17:00
11  CZARNI Rudno POGOŃ Wschowa 17:00
11  ODRA Klenica GKS Siedlisko 17:00
11  BŁĘKITNI Wierzbnica BŁĘKITNI Lubięcin 17:00
11  2019-10-26 KP Świdnica CARGOVIA Kargowa 15:00
12  AVIA Siedlnica BŁĘKITNI Lubięcin 17:00
12  GKS Siedlisko BŁĘKITNI Wierzbnica 17:00
12  POGOŃ Wschowa ODRA Klenica 17:00
12  PIAST-PARKOVIA Trzebiechów CZARNI Rudno 17:00
12  DĄB II Przybyszów ORZEŁ Szlichtyngowa 17:00
12  2019-11-02 CARGOVIA Kargowa SPARTA Łężyca 14:00
13  KP Świdnica AVIA Siedlnica 17:00
13  SPARTA Łężyca MKS Nowe Miasteczko 17:00
13  CZARNI Rudno DĄB II Przybyszów 17:00
13  ODRA Klenica PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 17:00
13  BŁĘKITNI Wierzbnica POGOŃ Wschowa 17:00
13  BŁĘKITNI Lubięcin GKS Siedlisko 17:00
13  2019-11-09 ORZEŁ Szlichtyngowa CARGOVIA Kargowa 13:00

Najbliższe spotkanie

ODRA KlenicaCARGOVIA Kargowa
ODRA Klenica   CARGOVIA Kargowa
2019-08-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
AVIA Siedlnica - SPARTA Łężyca
ORZEŁ Szlichtyngowa - KP Świdnica
CZARNI Rudno - MKS Nowe Miasteczko
ODRA Klenica - CARGOVIA Kargowa
BŁĘKITNI Wierzbnica - DĄB II Przybyszów
BŁĘKITNI Lubięcin - PIAST - PARKOVIA Trzebiechów
GKS Siedlisko - POGOŃ Wschowa

Buttony

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Mecz z Budowlani Lubsko
Ładowanie...