MKS Cargovia Kargowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

DRZONKOWIANKA RaculaCARGOVIA Kargowa
DRZONKOWIANKA Racula 2:2 CARGOVIA Kargowa
2017-05-20, 17:00:00
    relacja »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
CHYNOWIANKA Zielona Góra 4:2 BŁĘKITNI Lubięcin
CZARNI Rudno 3:0 MIESZKO Konotop
DRZONKOWIANKA Racula 2:2 CARGOVIA Kargowa
IKAR Zawada 4:0 MKS Nowe Miasteczko
POGOŃ Przyborów 3:0 DˇB II Przybyszów
SPARTA Łężyca 2:1 PIAST - PARKOVIA Trzebiechów
AVIA Siedlnica 1:1 ORZEŁ Szlichtyngowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 92, wczoraj: 178
ogółem: 723 979

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-20 CZARNI Rudno 3:1 POGOŃ Przyborów zobacz ›
2016-08-20 SPARTA Łężyca 0:0 CHYNOWIANKA Zielona Góra zobacz ›
2016-08-20 DRZONKOWIANKA Racula 2:2 IKAR Zawada zobacz ›
2016-08-20 ORZEŁ Szlichtyngowa 1:4 MIESZKO Konotop zobacz ›
2016-08-21 CARGOVIA Kargowa 0:4 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów relacja ›
2016-08-21 AVIA Siedlnica 2:4 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
2016-08-21 DˇB II Przybyszów 8:2 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
2016-08-27 POGOŃ Przyborów 2:4 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów zobacz ›
2016-08-27 BŁĘKITNI Lubięcin 1:1 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
2016-08-27 MKS Nowe Miasteczko 1:2 DˇB II Przybyszów zobacz ›
2016-08-27 IKAR Zawada 0:3 AVIA Siedlnica zobacz ›
2016-08-27 CHYNOWIANKA Zielona Góra 2:5 DRZONKOWIANKA Racula zobacz ›
2016-08-27 CZARNI Rudno 3:1 SPARTA Łężyca zobacz ›
2016-08-28 MIESZKO Konotop 7:0 CARGOVIA Kargowa relacja ›
2016-09-03 SPARTA Łężyca 4:1 POGOŃ Przyborów zobacz ›
2016-09-03 DRZONKOWIANKA Racula 0:1 CZARNI Rudno zobacz ›
2016-09-03 ORZEŁ Szlichtyngowa 4:1 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
2016-09-03 CARGOVIA Kargowa 0:1 BŁĘKITNI Lubięcin relacja ›
2016-09-04 AVIA Siedlnica 1:6 CHYNOWIANKA Zielona Góra zobacz ›
2016-09-04 DˇB II Przybyszów 5:2 IKAR Zawada zobacz ›
2016-09-04 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 1:1 MIESZKO Konotop zobacz ›
2016-09-10 POGOŃ Przyborów 3:8 MIESZKO Konotop zobacz ›
2016-09-10 BŁĘKITNI Lubięcin 4:1 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów zobacz ›
2016-09-10 MKS Nowe Miasteczko 4:2 CARGOVIA Kargowa relacja ›
2016-09-10 IKAR Zawada 3:0 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
2016-09-10 CHYNOWIANKA Zielona Góra 6:1 DˇB II Przybyszów zobacz ›
2016-09-10 CZARNI Rudno 6:0 AVIA Siedlnica zobacz ›
2016-09-10 SPARTA Łężyca 2:6 DRZONKOWIANKA Racula zobacz ›
2016-09-17 DRZONKOWIANKA Racula 2:1 POGOŃ Przyborów zobacz ›
2016-09-17 ORZEŁ Szlichtyngowa 0:3 CHYNOWIANKA Zielona Góra zobacz ›
2016-09-17 CARGOVIA Kargowa 0:5 IKAR Zawada relacja ›
2016-09-18 DˇB II Przybyszów 0:3 CZARNI Rudno zobacz ›
2016-09-18 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 2:3 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
2016-09-18 MIESZKO Konotop 4:0 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
2016-11-20 AVIA Siedlnica 2:3 SPARTA Łężyca zobacz ›
2016-09-24 POGOŃ Przyborów 2:3 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
2016-09-24 MKS Nowe Miasteczko 1:1 MIESZKO Konotop zobacz ›
2016-09-24 IKAR Zawada 3:0 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów zobacz ›
2016-09-24 CHYNOWIANKA Zielona Góra 3:0 CARGOVIA Kargowa relacja ›
2016-09-24 CZARNI Rudno 4:0 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
2016-09-24 SPARTA Łężyca 5:0 DˇB II Przybyszów zobacz ›
2016-09-24 DRZONKOWIANKA Racula 7:2 AVIA Siedlnica zobacz ›
2016-10-01 ORZEŁ Szlichtyngowa 1:1 SPARTA Łężyca zobacz ›
2016-10-01 CARGOVIA Kargowa 1:1 CZARNI Rudno relacja ›
2016-10-01 BŁĘKITNI Lubięcin 0:2 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
2016-10-02 AVIA Siedlnica 5:2 POGOŃ Przyborów zobacz ›
2016-10-02 DˇB II Przybyszów 2:1 DRZONKOWIANKA Racula zobacz ›
2016-10-02 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 3:5 CHYNOWIANKA Zielona Góra zobacz ›
2016-10-02 MIESZKO Konotop 5:1 IKAR Zawada zobacz ›
2016-10-08 POGOŃ Przyborów 1:1 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
2016-10-08 IKAR Zawada 3:0 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
2016-10-08 CHYNOWIANKA Zielona Góra 0:2 MIESZKO Konotop zobacz ›
2016-10-08 CZARNI Rudno 5:0 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów zobacz ›
2016-10-08 SPARTA Łężyca 8:0 CARGOVIA Kargowa relacja ›
2016-10-08 DRZONKOWIANKA Racula 3:0 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
2016-10-09 AVIA Siedlnica 4:1 DˇB II Przybyszów zobacz ›
2016-10-15 ORZEŁ Szlichtyngowa 2:1 AVIA Siedlnica zobacz ›
2016-10-15 CARGOVIA Kargowa 2:6 DRZONKOWIANKA Racula relacja ›
2016-10-15 MIESZKO Konotop 3:1 CZARNI Rudno zobacz ›
2016-10-15 BŁĘKITNI Lubięcin 5:1 CHYNOWIANKA Zielona Góra zobacz ›
2016-10-15 MKS Nowe Miasteczko 2:1 IKAR Zawada zobacz ›
2016-10-16 DˇB II Przybyszów 2:1 POGOŃ Przyborów zobacz ›
2016-10-16 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 1:6 SPARTA Łężyca zobacz ›
10  2016-10-22 POGOŃ Przyborów 2:4 IKAR Zawada zobacz ›
10  2016-10-22 CHYNOWIANKA Zielona Góra 3:3 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
10  2016-10-22 CZARNI Rudno 6:0 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
10  2016-10-22 SPARTA Łężyca 1:3 MIESZKO Konotop zobacz ›
10  2016-10-22 DRZONKOWIANKA Racula 2:0 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów zobacz ›
10  2016-10-23 AVIA Siedlnica 4:3 CARGOVIA Kargowa relacja ›
10  2016-10-23 DˇB II Przybyszów 6:0 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
11  2016-10-29 ORZEŁ Szlichtyngowa 3:2 POGOŃ Przyborów zobacz ›
11  2016-10-29 CARGOVIA Kargowa 1:0 DˇB II Przybyszów relacja ›
11  2016-10-29 BŁĘKITNI Lubięcin 4:0 SPARTA Łężyca zobacz ›
11  2016-10-29 MKS Nowe Miasteczko 3:1 CZARNI Rudno zobacz ›
11  2016-10-29 IKAR Zawada 1:3 CHYNOWIANKA Zielona Góra zobacz ›
11  2016-10-30 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 1:8 AVIA Siedlnica zobacz ›
11  2016-10-30 MIESZKO Konotop 2:1 DRZONKOWIANKA Racula zobacz ›
12  2016-11-05 POGOŃ Przyborów 3:4 CHYNOWIANKA Zielona Góra zobacz ›
12  2016-11-05 CZARNI Rudno 4:3 IKAR Zawada zobacz ›
12  2016-11-05 SPARTA Łężyca 2:1 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
12  2016-11-05 DRZONKOWIANKA Racula 1:2 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
12  2016-11-05 ORZEŁ Szlichtyngowa 2:2 CARGOVIA Kargowa relacja ›
12  2016-11-06 AVIA Siedlnica 4:10 MIESZKO Konotop zobacz ›
12  2016-11-06 DˇB II Przybyszów 3:0 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów zobacz ›
13  2016-11-12 CARGOVIA Kargowa 3:1 POGOŃ Przyborów relacja ›
13  2016-11-12 BŁĘKITNI Lubięcin 4:2 AVIA Siedlnica zobacz ›
13  2016-11-12 MKS Nowe Miasteczko 1:0 DRZONKOWIANKA Racula zobacz ›
13  2016-11-12 IKAR Zawada 3:3 SPARTA Łężyca zobacz ›
13  2016-11-12 CHYNOWIANKA Zielona Góra 1:4 CZARNI Rudno zobacz ›
13  2016-11-13 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 0:9 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
13  2016-11-13 MIESZKO Konotop 5:3 DˇB II Przybyszów zobacz ›
14  2017-03-18 CHYNOWIANKA Zielona Góra 6:3 SPARTA Łężyca zobacz ›
14  2017-03-18 MKS Nowe Miasteczko 2:0 AVIA Siedlnica zobacz ›
14  2017-03-18 POGOŃ Przyborów 2:1 CZARNI Rudno zobacz ›
14  2017-03-18 BŁĘKITNI Lubięcin 2:6 DˇB II Przybyszów zobacz ›
14  2017-03-19 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 0:0 CARGOVIA Kargowa relacja ›
14  2017-03-19 MIESZKO Konotop 7:1 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
14  2017-03-19 IKAR Zawada 1:2 DRZONKOWIANKA Racula zobacz ›
15  2017-03-25 CARGOVIA Kargowa 0:3 MIESZKO Konotop relacja ›
15  2017-03-25 DRZONKOWIANKA Racula 2:2 CHYNOWIANKA Zielona Góra zobacz ›
15  2017-03-25 ORZEŁ Szlichtyngowa 4:3 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
15  2017-03-25 SPARTA Łężyca 4:1 CZARNI Rudno zobacz ›
15  2017-03-26 AVIA Siedlnica 2:2 IKAR Zawada zobacz ›
15  2017-03-26 DˇB II Przybyszów 2:0 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
15  2017-03-26 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 1:2 POGOŃ Przyborów zobacz ›
16  2017-04-01 BŁĘKITNI Lubięcin 5:1 CARGOVIA Kargowa relacja ›
16  2017-04-01 CHYNOWIANKA Zielona Góra 3:1 AVIA Siedlnica zobacz ›
16  2017-04-01 CZARNI Rudno 2:3 DRZONKOWIANKA Racula zobacz ›
16  2017-04-01 IKAR Zawada 5:0 DˇB II Przybyszów zobacz ›
16  2017-04-01 MKS Nowe Miasteczko 3:0 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
16  2017-04-01 POGOŃ Przyborów 1:1 SPARTA Łężyca zobacz ›
16  2017-04-02 MIESZKO Konotop 5:0 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów zobacz ›
17  2017-04-08 CARGOVIA Kargowa 3:3 MKS Nowe Miasteczko relacja ›
17  2017-04-08 DRZONKOWIANKA Racula 5:3 SPARTA Łężyca zobacz ›
17  2017-04-08 ORZEŁ Szlichtyngowa 0:0 IKAR Zawada zobacz ›
17  2017-04-09 AVIA Siedlnica 4:3 CZARNI Rudno zobacz ›
17  2017-04-09 DˇB II Przybyszów 2:0 CHYNOWIANKA Zielona Góra zobacz ›
17  2017-04-09 MIESZKO Konotop 4:1 POGOŃ Przyborów zobacz ›
17  2017-04-09 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 1:4 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
18  2017-04-22 BŁĘKITNI Lubięcin 0:1 MIESZKO Konotop zobacz ›
18  2017-04-22 CHYNOWIANKA Zielona Góra 1:2 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
18  2017-04-22 CZARNI Rudno 1:1 DˇB II Przybyszów zobacz ›
18  2017-04-22 IKAR Zawada 9:1 CARGOVIA Kargowa relacja ›
18  2017-04-22 MKS Nowe Miasteczko 0:2 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów zobacz ›
18  2017-04-22 POGOŃ Przyborów 3:3 DRZONKOWIANKA Racula zobacz ›
18  2017-04-22 SPARTA Łężyca 6:0 AVIA Siedlnica zobacz ›
19  2017-04-29 BŁĘKITNI Lubięcin 2:4 POGOŃ Przyborów zobacz ›
19  2017-04-29 CARGOVIA Kargowa 1:5 CHYNOWIANKA Zielona Góra relacja ›
19  2017-04-29 ORZEŁ Szlichtyngowa 4:1 CZARNI Rudno zobacz ›
19  2017-04-30 AVIA Siedlnica 0:3 DRZONKOWIANKA Racula zobacz ›
19  2017-04-30 DˇB II Przybyszów 1:3 SPARTA Łężyca zobacz ›
19  2017-04-30 MIESZKO Konotop 3:1 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
19  2017-04-30 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 1:7 IKAR Zawada zobacz ›
20  2017-05-06 CHYNOWIANKA Zielona Góra 1:2 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów zobacz ›
20  2017-05-06 CZARNI Rudno 1:3 CARGOVIA Kargowa relacja ›
20  2017-05-06 DRZONKOWIANKA Racula 1:0 DˇB II Przybyszów zobacz ›
20  2017-05-06 IKAR Zawada 2:3 MIESZKO Konotop zobacz ›
20  2017-05-06 MKS Nowe Miasteczko 2:4 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
20  2017-05-06 POGOŃ Przyborów 7:0 AVIA Siedlnica zobacz ›
20  2017-05-06 SPARTA Łężyca 7:2 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
21  2017-05-13 BŁĘKITNI Lubięcin 3:4 IKAR Zawada zobacz ›
21  2017-05-13 MKS Nowe Miasteczko 0:4 POGOŃ Przyborów zobacz ›
21  2017-05-13 ORZEŁ Szlichtyngowa 1:4 DRZONKOWIANKA Racula zobacz ›
21  2017-05-13 CARGOVIA Kargowa 1:4 SPARTA Łężyca relacja ›
21  2017-05-14 DˇB II Przybyszów 2:4 AVIA Siedlnica zobacz ›
21  2017-05-14 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 1:0 CZARNI Rudno zobacz ›
21  2017-05-17 MIESZKO Konotop 4:2 CHYNOWIANKA Zielona Góra zobacz ›
22  2017-05-20 CHYNOWIANKA Zielona Góra 4:2 BŁĘKITNI Lubięcin zobacz ›
22  2017-05-20 CZARNI Rudno 3:0 MIESZKO Konotop zobacz ›
22  2017-05-20 DRZONKOWIANKA Racula 2:2 CARGOVIA Kargowa relacja ›
22  2017-05-20 IKAR Zawada 4:0 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
22  2017-05-20 POGOŃ Przyborów 3:0 DˇB II Przybyszów zobacz ›
22  2017-05-20 SPARTA Łężyca 2:1 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów zobacz ›
22  2017-05-21 AVIA Siedlnica 1:1 ORZEŁ Szlichtyngowa zobacz ›
23  2017-05-27 BŁĘKITNI Lubięcin CZARNI Rudno 17:00
23  2017-05-27 CARGOVIA Kargowa AVIA Siedlnica 17:00
23  2017-05-27 IKAR Zawada POGOŃ Przyborów 17:00
23  2017-05-27 MKS Nowe Miasteczko CHYNOWIANKA Zielona Góra 17:00
23  2017-05-27 ORZEŁ Szlichtyngowa DˇB II Przybyszów 17:00
23  2017-05-28 MIESZKO Konotop SPARTA Łężyca 17:00
23  2017-05-28 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów DRZONKOWIANKA Racula 17:00
24  2017-06-03 CHYNOWIANKA Zielona Góra IKAR Zawada 17:00
24  2017-06-03 CZARNI Rudno MKS Nowe Miasteczko 17:00
24  2017-06-03 DRZONKOWIANKA Racula MIESZKO Konotop 17:00
24  2017-06-03 POGOŃ Przyborów ORZEŁ Szlichtyngowa 17:00
24  2017-06-03 SPARTA Łężyca BŁĘKITNI Lubięcin 17:00
24  2017-06-04 DˇB II Przybyszów CARGOVIA Kargowa 16:00
24  2017-06-04 AVIA Siedlnica PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 17:00
25  2017-06-10 BŁĘKITNI Lubięcin DRZONKOWIANKA Racula 17:00
25  2017-06-10 CARGOVIA Kargowa ORZEŁ Szlichtyngowa 17:00
25  2017-06-10 CHYNOWIANKA Zielona Góra POGOŃ Przyborów 17:00
25  2017-06-10 IKAR Zawada CZARNI Rudno 17:00
25  2017-06-10 MIESZKO Konotop AVIA Siedlnica 17:00
25  2017-06-10 MKS Nowe Miasteczko SPARTA Łężyca 17:00
25  2017-06-10 PIAST-PARKOVIA Trzebiechów DˇB II Przybyszów 17:00
26  2017-06-17 AVIA Siedlnica BŁĘKITNI Lubięcin 17:00
26  2017-06-17 CZARNI Rudno CHYNOWIANKA Zielona Góra 17:00
26  2017-06-17 DˇB II Przybyszów MIESZKO Konotop 17:00
26  2017-06-17 DRZONKOWIANKA Racula MKS Nowe Miasteczko 17:00
26  2017-06-17 ORZEŁ Szlichtyngowa PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 17:00
26  2017-06-17 POGOŃ Przyborów CARGOVIA Kargowa 17:00
26  2017-06-17 SPARTA Łężyca IKAR Zawada 17:00

Najbliższe spotkanie

CARGOVIA KargowaAVIA Siedlnica
CARGOVIA Kargowa   AVIA Siedlnica
2017-05-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
BŁĘKITNI Lubięcin - CZARNI Rudno
CARGOVIA Kargowa - AVIA Siedlnica
IKAR Zawada - POGOŃ Przyborów
MKS Nowe Miasteczko - CHYNOWIANKA Zielona Góra
ORZEŁ Szlichtyngowa - DˇB II Przybyszów
MIESZKO Konotop - SPARTA Łężyca
PIAST - PARKOVIA Trzebiechów - DRZONKOWIANKA Racula

Buttony

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Mecz z Budowlani Lubsko
Ładowanie...