ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

wstidliwa porażka

• autor: mkscargovia, 2015-08-02 18:28

CARGOVIA - SKIOLDPASZ RADOSZYN

bramki:  6' ,15' ,20' ,48'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,D.Kędziora ,M.Tkaczuk ,K.Kurczyk ,M.Szymczak ,K.Woch ,P.Wawrzynowicz ,D.Chołuj ,F.Olejarz.  na zmiany - P.Krauze ,M.Błażejewski ,N.Kocur.   trener - P.Olejarz.

W czwartym letnim sparingu Cargovia doznała wstydliwej porażki z C-klasowym Skioldpasz Radoszyn aż 0-4 (0-3). Goście od początku meczu przejawiali dużą ochotę do gry i po szybkich kontrach i fatalnej postawie obrońców Cargovii do przerwy prowadzili 0-3. Kargowianie w tej części gry mieli dwie okazje bramkowe ,ale po główce M.Szymczaka obrońca wybił piłkę z bramki a w drugiej okazji po zagraniu M.Błażejewskiego ,F.Olejarz z kilku metrów przestrzelił. Zaraz po przerwie goście ustalili wynik meczu na 0-4 ,napastnik Radoszyna popisał się pięknym technicznym strzałem z ok 25 metrów i przelobował Ł.Kubalskiego ,goście na podwyższenie wyniku mieli jeszcze okazje ale już nie byli tacy skuteczni. Kargowianie nie mieli tego dnia pomysłu na grę więcej było zagrań do własnego bramkarza niż akcji na bramkę gości. Jedyną okazję w drugiej połowie na honorowego gola miał D.Kędziora ale przegrał pojedynek z bramkarzem w sytuacji sam na sam. W sumie zasłużone zwycięstwo C-klasowców. Kargowianie powinni o tym meczu jak najszybciej zapomnieć.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa