ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

KORONA WSCHOWA - CARGOVIA

bramki:

Korona 87' ,88'.

K.Woch 9' ,F.Olejarz 45'+3' ,M.Błażejewski 62'.

K.Andrys - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,M.Rajewski ,K.Kurczyk (od 56' M.Błażejewski) ,P.Reiner ,K.Woch (od 81' A.Pawliszyn) ,R.Ptrzykat ,D.Szarmach ,F.Olejarz (od 46' D.Chołuj).  trener - P.Olejarz

W ostatnim meczu sezonu Cargovia wygrała we Wschowie z Koroną 3-2 (2-0). Od początku gra toczyła się pod dyktando Kargowian i już w 9' po zagraniu R.Patrzykata ,lewą strona indywidualna akcje przeprowadził D.Szarmach ,zagrał przed pole karne do K.Wocha ,który strzelił bez przyjęcia i umieścił piłkę tuż przy słupku bramki gospodarzy 0-1. Kargowianie mogli podwyższyć wynik ,ale brakowało skuteczności gdy po indywidualnej akcji D.Szarmach wpadł w pole karne ale posłał piłkę nad poprzeczką a chwilę później po zagraniu P.Reinera ,K.Kurczyk trafił w poprzeczkę. Wreszcie w doliczonym czasie gry Cargovia podwyższyła prowadzenie na 2-0 ,gdy po wolnym K.Wocha bramkarz odbił piłkę przed pole karne a tam z pierwszej piłki silnym strzałem F.Olejarz posłał ją do siatki. Druga połowa to kontrolowanie wyniku przez Kargowian i podwyższenie prowadzenia na 3-0 ,K.Andrys dalekim wyrzutem uruchomił D.Szarmacha ,ten w indywidualnej akcji ograł dwóch obrońców znalazł się przed bramkarzem ,ale posłał piłkę prosto w niego ,ten odbił ja przed siebie wprost na nogę wprowadzonego chwilę wcześniej M.Błażejewskiego ,który lobem zdobył trzeciego gola. Kargowianie uśpieni prowadzeniem ostatnie minuty meczu dali się zaskoczyć gospodarzom ,którzy do tej pory praktycznie nie zagrozili bramce Cargovii i w minutę zmniejszyli rozmiary porażki na 2-3 a w doliczonym czasie gry mogli wyrównać ,ale ich napastnik z kilku metrów główką nie trafił w pustą bramkę. W sumie zasłużone zwycięstwo Kargowian ,którzy ostatecznie zajeli ósme miejsce w tabeli. Brawo chłopaki z końcówkę sezonu z mobilizacje i walkę o ligowe punkty.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa