CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

bramki:

P.Wawrzynowicz 38' ,samobójcza 45'

KP 18' ,78'

K.Orczyk - R.Patrzykąt kpt.,K.Woch ,R.Szydłowski ,P.Wawrzynowicz ,P.Krauze ,A.Pawliszyn ,F.Olejarz ,K.Kurczyk ,B.Łukaszewski ,A.Płonka (od 65' D.Krajewski).  trener - P.Olejarz

Juniorzy Cargovii remisem 2-2 (1-1) z KP Świdnica zainaugurowali rundę wiosenną. Już w 1' Kargowianie mogli objąć prowadzenie ,gdy A.Płonka główka uprzedził bramkarza ,ale piłka przeszła tuż obok słupka. Chwile później ponownie A.Płonka znów stanął przed szansą zdobycia gola po tym jak przejął piłkę po niecelnym podaniu obrońcy ,ale jego strzał znakomicie obronił bramkarz gości. W 18' K.Woch zaliczył stratę piłki i napastnik Świdnicy wyszedł sam na sam z K.Orczykiem i strzałem po ziemi objął prowadzenie 0-1. Kargowianie odpowiedzieli strzałem F.Olejarza z ponad 20 metrów ,ale znakomicie obronił bramkarz gości łapiąc piłkę zmierzającą pod poprzeczkę. W 30' kontra gości o mało nie przyniosła im drugiej bramki ,ale K.Orczyk znakomicie obronił w sytuacji sam sam. W 38' padło wyrównanie ,z 20 metrów z rzutu wolnego strzelał F.Olejarz piłki nie opanował bramkarz ,który obronił dobitkę K.Kurczyka ,ale przy kolejnej dobitce P.Wawrzynowicza był bez szans 1-1. Druga połowa zaczeła się od szybkiego prowadzenia Kargowian ,gdy po rzucie rożnym F.Olejarza obrońca gości zaliczył gola samobójczego. Kargowianie kontrolowali grę i mieli okazje na podwyższenie rezultatu ,ale A.Płonka w sytuacji sam na sam posłał piłkę po ziemi tuż obok słupka. I gdy wydawało się że Kargowianie dowiozą zwycięstwo do końcowego gwizdka , w 78' zawodnik gości popisał się pięknym strzałem z ok 20 metrów i trafił pod poprzeczkę bramki Cargovii 2-2. Remis na inaugurację po dobrym meczu.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów