CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

wysoka porażka

• autor: mkscargovia, 2013-09-01 19:31

CZARNI RUDNO - CARGOVIA

bramki: 3' ,11' ,53' ,65' ,69' ,75' ,79.

K.Andrys - J.Wasiak kpt.,M.Szymczak ,M.Rajewski ,N.Staszyk (od 72' P.Dura) ,P.Panasiuk ,K.Oklejewicz (od 79' D.Tomaś) ,K.Pudzianowski ,F.Olejarz (od 46' K.Lewkowicz) ,A.Bujarski ,M.Płonka (od 46' P.Jasicki).  trener - P.Olejarz

Dziś w 4 kolejce klasy A ,Cargovia doznała wysokiej porażki w Rudnie z Czarnymi aż 0-7 (0-2). Już od pierwszych minut gospodarze przejeli inicjatywę i w 3' objeli prowadzenie po prostopadłym zagraniu w pole karne napastnik Czarnych znalazł się sam przed K.Andrysem ,który instynktownie obronił jego strzał ,ale nie było asekuracji a raczej bierna była postawa Kargowian którzy mogli wybić piłkę ,którą do bramki wepchną zawodnik gospodarzy. W odpowiedzi w 9' groźny strzał za pola karnego oddał K.Oklejewicz ,ale piłka przeszła tuż nad poprzeczką. Dwie minuty później jest już 2-0 dla Czarnych po kolejnym prostopadłym podaniu w pole karne i zawodnik gospodarzy z bliska po ziemi strzela gola. Gospodarze niepodzielnie panują na boisku raz za razem zagrażając bramce Cargovii ,ale już nie są tak skuteczni co w pierwszych minutach Dwukrotnie w sytuacji sam na sam (21' ,36') dobrze interweniuje K.Andrys ,w 24' napastnik Czarnych po dośrodkowaniu w pole karne Cargovii z kilku metrów główką nie trafia w bramkę ,a raz poprzeczka ratuje nas przed stratą gola po strzale za pola karnego(35'). Pod koniec pierwszej połowy Kargowianie mieli dwie okazje bramkowe ,ale w 43' po podaniu A.Bujarskiego ,M.Płonka po ograniu obrońcy strzelał w długi róg ,ale piłka po ziemi przeszła obok słupka ,w doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu A.Bujarskiego z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy główkował P.Panasiuk ,ale bramkarz wybił piłkę zmierzającą pod poprzeczkę na rzut rożny. Druga połowa to już całkowita dominacja gospodarzy którzy aplikują nam pięć goli.  W 53' po kontrze prawą stroną i zagraniu przed bramkę napastnik Czarnych z bliska po ziemi podwyższa na 3-0. W 65' pomocnik gospodarzy ograł Kargowską obronę wyłożył piłkę napastnikowi .który dopełnił tylko formalności strzelając do pustej bramki 4-0. Trzy minuty później jest już 5-0 po kontrze i sytuacji sam na sam z K.Andrysem napastnik Czarnych po ziemi zdobywa gola. W 75' po stracie M.Szymczaka napastnik gospodarzy ponownie wychodzi sam na sam z K.Andrysem i ponownie strzałem po ziemi go pokonuje. W 79' gospodarze ustalają wynik meczu na 7-0 po zamieszaniu podbramkowym. Kargowianie mieli jedną okazję na gola honorowego zaraz po przerwie ,gdy N.Staszyk dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy tam piłkę głową odegrał K.Lewkowicz do nadbiegającego P.Jasickiego ,który z pierwszej piłki strzelał ,ale tuż obok słupka. Gospodarze wygrali zasłużenie ,grali szybko ,pomysłowo i skutecznie. Kargowianie dostali dobrą lekcje futbolu z ,której powinni wyciągnąć odpowiednie wnioski.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów