POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2013-08-17 20:45

BŁĘKITNI LUBIĘCIN - CARGOVIA

bramki: 24' ,63'

M.Grześkowiak - K.Lewkowicz ,M.Szymczak kpt.,M.Rajewski ,P.Jasicki ,A.Bujarski (od 81' P.Dura) ,K.Oklejewicz, K.Pudzianowski ,F.Olejarz (od 74' A.Skiba) ,M.Płonka (od 72' K.Makarewicz) ,D.Tomaś (od 59' A.Płonka)      trener - P.Olejarz

W drugim swoim meczu w nowym sezonie w klasie A ,Cargovia przegrała w Lubięcinie z Błękitnymi 0-2 (0-1). Mecz rozpoczął się od przewagi Kargowian w 8' sam na sam z bramkarzem wyszedł D.Tomaś ,ale ten sparował jego strzał w długi róg ,a dobitkę M.Płonki zablokował obrońca. Chwilę później po zagraniu w tempo od K.Pudzianowskiego w dogodnej sytuacji znalazł się M.Płonka ,ale znów bramkarz sparował piłkę ,próbujący dobijać A.Bujarski ,ale został zblokowany przez obrońców. Gospodarze odpowiedzieli w 20' strzałem za pola karnego ,ale piłkę zmierzającą pod poprzeczkę piąstkował na rzut rożny M.Grześkowiak. W 24' gospodarze obejmują prowadzenie po błędzie obrony Cargovii ,którzy zbiegli do jednego zawodnika ,a ten odegrał na wolne pole do swojego napastnika który będąc sam przed M.Grześkowiakiem nie dał mu szans 0-1. Chwilę później znów groźna akcja gospodarzy ,ale dobrze interweniuje M.Grześkowiak broniąc strzał po ziemi z 17 metrów. Po przerwie Kargowianie próbowali wyrównać stan meczu ,ale nadziewali się na kontry gospodarzy. W 63' przed polem karnym piłkę stracił P.Jasicki co skrzętnie wykorzystali gospodarze podwyższając wynik na 2-0. Jeszcze trzy krotnie gospodarze byli w sytuacjach sam na sam z M.Grześkowiakiem ,ale ten znakomicie bronił i był najlepszym graczem Cargovii. Kargowianie mimo przewagi w posiadaniu piłki nie potrafili skutecznie zagrozić bramce gospodarzy ,najbliższy tego był pod koniec meczu po indywidualnej akcji P.Dura ,ale będąc w dogodnej sytuacji został zablokowany. Drugi mecz i druga porażka pomimo niezłej gry ,brakuje skutecznego napastnika ,który by z zimną krwią wykorzystywał sytuacje strzeleckie.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów