ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

4 - 2                          65'

5 - 2                          71'

6 - 2                          90'

M.Grześkowiak - N.Staszyk (od 66' M.Rajewski ) ,J.Wasiak (kpt.) ,K.Lewkowicz ,P.Panasiuk (od 57' R.Kuriata ) ,M.Szymczak (od 66' M.Borysiak ) ,K.Dziuba ( od 46' J.Nieciecki ) ,K.Oklejewicz ,A.Bujarski ,D.Szarmach ,M.Płonka.    trener - J.Wołowiec   rezerwowi -Ł.Kubalski ,R.Szydłowski ,A.Płonka.

Dziś w 5 kolejce klasy A ,Cargovia uległa wysoko na wyjeździe z Mieszko Konotop 6 - 2 ( 2 - 1 ). Kargowianie szybko objeli prowadzenie już w 11' J.Wasiak długim podaniem uruchomił D.Szarmacha ,który znalazł się sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem zdobył gola. Gospodarze dość szybko wyrównali po kontrze w 19' a pięć minut później w zamieszaniu podbramkowym wykorzystali niezdecydowanie Kargowskich obrońców i objeli prowadzenie. W pierwszej połowie gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie ale dobrze bronił M.Grześkowiak. Na początku drugiej połowy w 53' Kargowianie wyrównali po krótko rozegranym rzucie wolnym w polu karnym K.Oklejewicz silnym strzałem nie dał szans bramkarzowi Mieszka ale to było wszystko na co było dziś stać Kargowian. Gospodarze grali szybko agresywnie z dużym zaangażowaniem i szybko ponownie wyszli na prowadzenie w 62' kapitan Mieszka przebiegł z piłką pół boiska nie atakowany przez nikogo z Kargowian wpadł w pole karne i silnym strzałem w długi róg zdobył gola ,trzy minuty później było już 4 -2 po atomowym uderzeniu z 30 metrów obrońcy Mieszka piłka po ziemi wpadła w długi róg bramki Cargovii. W 71' pada gol z rzutu wolnego dla gospodarzy z 25 metrów ,M.Grześkowiak poślizną sie przy interwencji i piłka wpadła do siatki. Kargowianie próbowali zmniejszyć rozmiary porażki ale nadziewali się na kontry Mieszka którzy dwukrotnie zmarnowali sytuacje sam na sam z M.Grześkowiakiem ,na domiar złego w 80' z boiska wyleciał M.Borysiak za faul taktyczny zatrzymując zawodnika gospodarzy wychodzącego na czystą pozycje. Rozmiary porażki mógł zmniejszyć M.Płonka ale w 86' przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy który odbił piłkę na rzut rożny po jego strzale po ziemi. W 90' gospodarze ustalili wynik spotkania na 6 -2 po celnej główce po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wysoka porażka boli ale trzeba z niej wyciągnąć wnioski,poprawić błędy  i gramy dalej .

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa