Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

wygrany sparing

• autor: mkscargovia, 2021-07-11 21:17

CARGOVIA - SOKÓŁ ORKAN CHOBIENICE

D.Szarmach 50', 76', 90'    Sokół Orkan 52'

P.Szczeciński - G.Markowski, P.Reiner, K.Lewkowicz, K.Kurczyk, K.Pajcz, D.Kostański, K.Oklejewicz, G.Grzebielucha, N.Staszyk, D.Szarmach kpt.  na zmiany - E.Kliks, M.Bernic, Ka.Lorenc, D.Chołuj, J.Nieciecki, Y.Khomchak, M.Kędziora.    trener - P.Olejarz

W pierwszym letnim sparingu Cargovia pokonała beniaminka wielkopolskiej klasy A, Sokół Orkan Chobienice 3-1 (0-0). Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Cargovii, która zepchnęła gości do obrony i raz za razem zagrażała ich bramce ale brakowało skuteczności ale też znakomicie był dysponowany golkiper przyjezdnych, który kilkakrotnie popisał się udanymi interwencjami. Druga połowa to już odważniejsza gra gości, ale wynik otworzyli Kargowianie. D.Chołuj wywalczył piłkę przed polem karnym gości, która trafiła do D.Szarmacha i ten będąc sam na sam z bramkarzem objął prowadzenie 1-0. Dwie minuty później goście wyszli z kontrą i wyrównują 1-1. Cargovia ma lekką przewagę ale dwoił się i troił golkiper Sokoła niewątpliwie najlepszy gracz meczu, ale nie ustrzegł on swojego zespołu od porażki, bo skapitulował w 71' po strzale na raty D.Szarmacha, który otrzymał prostopadłe podanie od K.Kurczyka i w 90' wyciągał po raz trzeci piłkę z siatki po hartticku D.Szarmacha po akcji D.Kostańskiego i K.Kurczyka. Udany sparing Cargovii szczególnie w pierwszej połowie choć nie skutecznej. W Cargovii zagrało trzech nowych graczy dwóch Gracjanów, Markowski i Grzebielucha, którzy wiosną grali w Komecie Buków oraz Ukrainiec Yevhenii Khomchak, który jest kolejnym obcokrajowcem w barwach Cargovii.

CARGOVIA Kargowa   PIAST PARKOVIA Trzebiechów
2021-08-21, 17:00:00