Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka

• autor: mkscargovia, 2021-06-05 22:08

CUPRUM CZCIRADZ - CARGOVIA

Cuprum 14', 53' karny, 59', 73', 81', 90'    P.Reiner 8', D.Szarmach 35', 43'.

P.Szczeciński - K.Lewkowicz (od 66' M.Bernic), P.Reiner, Ka.Lorenc, K.Woch (od 74' A.Płonka), K.Kurczyk, D.Kostański, J.Nieciecki (od 82' K.Przybylak), K.Pajcz (od 34' K.Oklejewicz), P.Skałecki, D.Szarmach kpt.   trener - P.Olejarz

W zaległej 17 kolejce Klasy A na boisku w Kożuchowie Cargovia doznała przykrej porażki z Cuprum Czciradz 3-6 (3-1). Pierwsza połowa nie zapowiadała takiej katastrofy jaka wydarzyła się w drugiej połowie bo do przerwy prowadzili Kargowianie 3-1 po golach P.Reinera, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego D.Kostańskiego i dwóch D.Szarmacha, który zdobywał po asystach P.Reinera i P.Skałeckiego. Wynik mógł być jeszcze okazalszy ale D.Szarmach nie wykorzystał rzutu karnego a po centrze K.Kurczyka, główkował P.Skałecki ale posłał piłkę w słupek. To co wydarzyło się w drugiej połowie trudno wytłumaczyć. Fatalne błędy w obronie a wręcz asystowanie przy bramkach gospodarzy powodowały że zawodnicy Cuprum dość łatwo dostawali się pod kargowską bramkę i z zimną krwią wykorzystywali swoje szanse i ''prezenty'' od Kargowian. Do tego brak skutecznej akcji ofensywnej kończonej celnym strzałem przełożył się na tak katastrofalny wynik. Wygrana gospodarzy 6-3 w pełni zasłużona. O tej porażce trzeba jak najszybciej zapomnieć ale też trzeba z niej wyciągnąć odpowiednie wnioski co nie funkcjonowało w naszej grze i co jest do poprawienia. W meczu kontuzji rozcięcia łuku brwiowego doznał Kasjan Pajcz. Kasjan szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu na boisko.

CARGOVIA Kargowa   PIAST PARKOVIA Trzebiechów
2021-08-21, 17:00:00