Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

wygrana

• autor: mkscargovia, 2021-06-02 22:41

CARGOVIA - POGOŃ WSCHOWA

P.Reiner 8', M.Bernic 19', D.Kostański 43' karny, 55', J.Nieciecki 62', A.Płonka 66'     Pogoń 56'.

P.Szczeciński - K.Kurczyk, P.Reiner, Ka.Lorenc (od 73' N.Staszyk), K.Lewkowicz kpt.(od 84' R.Patrzykąt), M.Bernic (od 65' K.Oklejewicz), D.Kostański, J.Nieciecki, K.Pajcz (od 81' D.Chołuj), P.Skałecki, A.Okuniewicz (od 56' A.Płonka).   trener - P.Olejarz

W zaległym meczu 16 kolejki klasy A, Cargovia w meczu na szczycie tabeli rozbiła Pogoń Wschowa 6-1 (3-0). Mecz pod kontrolą Cargovii, która zdominował przeciwnika, który grał bardzo defensywnie czyhając na kontry. Już w 8' prowadzenie Cargovii dał celną główką P.Reiner po dośrodkowaniu z rzutu rożnego D.Kostańskiego. Na 2-0 podwyższył M.Bernic, który otrzymał idealne podanie między dwóch obrońców od A.Okuniewicza i będąc sam na sam z golkiperem gości po ziemi zdobył gola. Wynik do przerwy ustalił z rzutu karnego D.Kostański podyktowanego za faul na K.Pajczu. Chwilę po przerwie po zagraniu A.Okuniewicza znakomitym uderzenie za pola karnego popisał się D.Kostański i posłał piłkę od siatki obok zaskoczonego bramkarza 4-0. Goście zaraz odpowiedzieli golem na 4-1 i chwilę później mieli znakomitą sytuację po stracie P.Reinera ale znakomitą interwencją popisał się P.Szczeciński broniąc w sytuacji sam na sam. Po chwili po zagraniu M.Bernica fantastycznym strzałem za pola karnego popisał się J.Nieciecki posyłając piłkę w samo okienko bramki Pogoni 5-1. Wynik spotkania na 6-1 ustalił po zagraniu K.Oklejewicza na raty A.Płonka, którego strzały dwukrotnie bronił golkiper gości ale za trzecim uderzeniem skapitulował. Pod koniec spotkania Kargowianie mogli podwyższyć prowadzenie ale znakomitymi interwencjami popisywał się golkiper przyjezdnych. Najpierw po zagraniu z rzutu rożnego D.Kostańskiego i główce N.Staszyka przeniósł piłkę nad poprzeczką na rzut rożny i po chwili po wrzutce D.Chołuja znów ładnie główkował N.Staszyk ale i tym razem bramkarz Pogoni znakomicie bronił. N.Staszyk jeszcze stanął raz oko w oko z golkiperem gości po zagraniu A.Płonki ale posłał piłkę nad poprzeczką. Wysoka wygrana Cargovii w pełni zasłużona. BRAWO CHŁOPAKI !!!

Wyniki zaległej 16 kolejki Klasy A

Avia Siedlnica - Modrzew Modrzyca  4 - 1