Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka

• autor: mkscargovia, 2021-05-22 21:49

CARGOVIA - BŁĘKITNI LUBIĘCIN

D.Szarmach 90'+2' karny   Błękitni 30', 65'

M.Czarnowski - R.Patrzykąt, P.Reiner, K.Lewkowicz, K.Woch, K.Pajcz (od 75' Ka.Lorenc), D.Kostański, M.Bernic (od 75' J.Nieciecki), K.Kurczyk, P.Skałecki (od 88' D.Chołuj), D.Szarmach kpt.  trener - P.Olejarz

W 23 kolejce klasy A, Cargovia poniosła porażkę 1-2 (0-1) z Błękitnymi Lubięcin. Mecz był bardzo zacięty, pełen walki i ostrych starć. Obie strony wypracowały sobie kilka dogodnych sytuacji ale skuteczniejsi okazali się goście. W pierwszych minutach dwie okazje mieli Błękitni ale nie wykorzystane. Kargowianie odpowiedzieli indywidualną akcją D.Szarmacha ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Następnie po strzale K.Kurczyka dobrą interwencją popisał się golkiper przyjezdnych. W 30' goście wyprowadzili kontrę i po strzale po ziemi w długi róg objeli prowadzenie 0-1. Kargowianie szybko chcieli wyrównać ale byli nie skuteczni a doskonałą okazję nie wykorzystał D.Szarmach, który po wrzutce K.Kurczyka główkował ale minimalnie niecelnie. Goście odpowiedzieli strzałem w poprzeczkę po rzucie rożnym. Tuż przed przerwą Cargovia znów mogła doprowadzić do wyrównania ale znów zabrakło skuteczności ale też i szczęścia. Dwójkowa akcja P.Skałeckiego i D.Szarmacha rozklepała obronę gości ale piłkę po strzale tego ostatniego z linii bramkowej głową wybił obrońca gości na rzut rożny. Po rzucie rożnym i zamieszaniu D.Kostański z ostrego kata trafił tylko w boczną siatkę. Do przerwy 0-1. W drugiej połowie Cargovia próbowała doprowadzić do wyrównania ale w 65' nadziała się na kontrę. Jeszcze sytuację próbował ratować M.Czarnowski odbijając piłkę po strzale po ziemi ale przy dobitce był bez radny 0-2. Kargowianie dążyli do strzelania choćby honorowego gola ale strzały najpierw P.Skałeckiego bronił bramkarz gości a strzały D.Szarmacha i K.Kurczyka mijały bramkę. W doliczonym czasie gry w polu karnym faulowany był K.Kurczyk a rzut karny pewnie wykorzystał D.Szarmach ustalając wynik meczu na 1-2. Mecz zakończył się porażką Cargovii ale mimo walki nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Kargowian.

CARGOVIA Kargowa   PIAST PARKOVIA Trzebiechów
2021-08-21, 17:00:00