Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

wygrana

• autor: mkscargovia, 2021-05-16 20:47

BŁĘKITNI WIERZBNICA - CARGOVIA

D.Szarmach 4', 13', 21' karny, 27', 43', 62', 81',81', D.Kostański 15', P.Reiner 18', A.Płonka 38', K.Woch 69', D.Chołuj 84'.

M.Czarnowski (od 60' P.Szczeciński) - R.Patrzykąt, P.Reiner, K.Lewkowicz, K.Woch, K.Pajcz (od 82' D.Chołuj), D.Kostański, M.Bernic (od 71' J.Nieciecki), K.Kurczyk (od 67' K.Przybylak), P.Skałecki (od 25' A.Płonka, od 73' N.Staszyk), D.Szarmach kpt.    trener - P.Olejarz

W 22 kolejce klasy A, Cargovia urządziła sobie trening strzelecki z Błękitnymi w Wierzbnicy wygrywając aż 13-0 (8-0). W pierwszej połowie kargowianie grali koncertowo i bombardowali bramkę gospodarzy aplikując Błękitnym w tej części gry osiem goli. A jeszcze kilka okazji stuprocentowych zostało nie wykorzystanych. Gospodarze tylko raz zagrozili bramce Cargovii pod koniec pierwszej połowy  gdy napastnik Błękitnych trafił w słupek strzałem z ok 30 metrów. W drugiej części spotkania rozluźnieni Kargowianie nie byli już tak skuteczni choć zdołali pokonać bramkarza gospodarzy jeszcze pięciokrotnie. Miejscowi mieli okazję na honorowego gola ale zmarnowali sytuację sam na sam z wprowadzonym po przerwie P.Szczecińskim. W Cargovii osiem goli zdobył D.Szarmach i zanotował jedną asystę, natomiast D.Kostański asystował aż pięciokrotnie i zdobył także gola. Wysoka wygrana po której Cargovia w tabeli wskakuje na trzecie miejsce.  Brawo Chłopaki.

CARGOVIA Kargowa   PIAST PARKOVIA Trzebiechów
2021-08-21, 17:00:00