dzisiaj: 1997, wczoraj: 1420

• autor: mkscargovia, 2021-05-01 20:23

CARGOVIA - CZARNI RUDNO

D.Kostański 61'    Czarni 7'

M.Czarnowski - K.Lewkowicz (od 46' R.Patrzykąt), P.Reiner, Ka.Lorenc, K.Woch, K.Pajcz, D.Kostański, M.Bernic, K.Kurczyk (od 89' N.Staszyk), P.Skałecki, D.Szarmach kpt.   trener - P.Olejarz

W 20 kolejce klasy A, Cargovia zremisowała z Czarnymi Rudno 1-1 (0-1). Mecz z przewagą Cargovii ale goście zagrali dobrze taktycznie, grali walecznie i z dużym poświęceniem. Po kontrze w 7' i objęciu prowadzenia Czarni umiejętnie się bronili, od czasu do czasu wyprowadzając kontry. Kargowianie próbowali rozerwać szczelną obronę gości ale brakowało precyzji po strzałach D.Szarmacha i K.Kurczyka lub ofiarnie grali obrońcy przyjezdnych, którzy blokowali strzały Kargowian. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie nadal Kargowianie spychali gości do głębokiej obrony ale brakowało szczęścia bo piłka nie chciała wylądować w bramce Czarnych. Wreszcie w 61' D.Kostański z rzutu wolnego dał Cargovii wyrównanie ale na więcej goli zabrakło precyzji i szczęścia, mimo że od 73' Kargowianie grali z przewagą jednego zawodnika bo obrońca gości ujrzał czerwoną kartkę za faul na wychodzącym na czystą pozycję P.Skałeckim. Czarni po jednej z kontr mogli wywieźć trzy punkty ale znakomitą interwencją popisał się M.Czarnowski. Do końca Cargovia walczyła o zwycięstwo ale mecz zakończył się podziałem punktów. Szkoda straconej szansy na wygraną ale trzeba się cieszyć z tego jednego punktu. Chłopaki dzięki za walkę, ambicje i zdrowie zostawione na boisku.