CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

porażka

• autor: mkscargovia, 2020-10-24 19:50

MODRZEW MODRZYCA - CARGOVIA

Modrzew 44' karny, 58', 76'     K.Kurczyk 54'.

J.Flieger - K.Woch, P.Reiner, R.Patrzykąt, M.Bernic (od 54' M.Tkaczuk), K.Pajcz, K.Lewkowicz kpt. K.Kurczyk, S.Nowowiejski, N.Staszyk (od 71' M.Konieczny, od 90' Kr.Lorenc), P.Skałecki.  trener - P.Olejarz

W 12 kolejce klasy A, Cargovia przegrała w Modrzycy z Modrzewiem 1-3 (0-1). Mecz nie obfitował w zbyt wiele sytuacji podbramkowych za to dużo było ostrych zagrań, walki w środku pola i chaotycznej gry z obu stron. W 16' po wrzucie z autu K.Wocha, N.Staszyk uprzedził bramkarza ale piłkę po jego strzale z linii bramkowej wybił obrońca gospodarzy. Modrzew chwilę później odpowiedział akcją prawą stroną ale napastnik z kilku metrów posłał piłkę nad poprzeczką. Pod koniec pierwszej połowy Kargowianie mogli wyjść na prowadzenie po akcji K.Pajcza, który w tempo zagrał do N.Staszyka ale ten w dogodnej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczką. W myśl powiedzenia że nie wykorzystane sytuacje się mszczą chwilę później po zamieszaniu podbramkowym faulował R.Patrzykąt i gospodarze pewnie wykorzystali rzut karny i schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.  Chwilę po przerwie Kargowianie wyrównali. Po zagraniu K.Lewkowicza, na strzał za pola karnego zdecydował się K.Kurczyk piłka po drodze rykoszetowała od obrońcy i wylądowała w siatce 1-1. Kargowianie z wyrównania nie cieszyli się zbyt długo bo cztery minuty później po rzucie rożnym gospodarze wyszli na prowadzenie przy biernej postawie obrońców i bramkarza Cargovii. 2-1. Kargowianie próbowali wyrównać ale próby P.Skałeckiego i K.Kurczyka kończyły się niepowodzeniem. Za to gospodarze wyszli z kontrą i podwyższyli prowadzenie na 3-1. Mecz kończy się porażką Cargovii 1-3 przy tym nie omija nas pech z kontuzjami bo poważnego urazu kolana pod konie meczu doznał M.Konieczny. Marcel życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów