CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2020-10-10 18:20

BŁĘKITNI LUBIĘCIN - CARGOVIA

Błękitni 4', 6', 52', 87',     D.Kostański 21', P.Reiner 90'+3'

J.Flieger - K.Woch (od 81' R.Patrzykąt), P.Reiner, K.Lewkowicz, P.Wawrzynowicz, P.Skałecki (od 66' S.Nowowiejski), D.Kostański, K.Oklejewicz, K.Kurczyk (od 88' Ka.Lorenc), N.Staszyk (od 46' K.Pajcz), D.Szarmach kpt.    trener - P.Olejarz

W 10 kolejce klasy A, Cargovia przegrała w Lubięcinie z Błękitnymi 2-4 (1-2). Mecz znakomicie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już po sześciu minutach prowadzili 2-0 a w 8' ratował Cargovię słupek. Brak koncentracji w pierwszych minutach powodował gonienie wyniku. Kargowianie przejęli inicjatywę ale brakowało skutecznego wykończenia akcji. W 21' pada gol kontaktowy po rzucie wolnym D.Kostański precyzyjnie umieścił piłkę tuż przy słupku bramki gospodarzy 1-2. Po chwili znów z rzutu wolnego przymierzył D.Kostański ale piłka przeszła tuż nad ,,okienkiem'' bramki Błękitnych. Przed przerwą dobrą okazję na wyrównanie miał po akcji P.Wawrzynowicza i P.Reinera, D.Szarmach ale minimalnie przestrzelił. Do przerwy 2-1 dla Błękitnych. Po przerwie nadal inicjatywa należała do Kargowian ale znów brak koncentracji powodował że poszła w 52' kontra. Sytuację próbował ratować J.Flieger broniąc pierwszy strzał ale przy dobitce był bez szans 1-3. Kargowianie nadal atakowali a gospodarze nastawili się na kontry. Po jednej z nich ratował nas słupek a pod koniec meczu już szczęście dopisało gospodarzom i podwyższyli prowadzenie w sytuacji sam na sam na 4-1. Cargovia miała okazję na zmianę rezultatu ale K.Kurczyk w sytuacji sam na sam strzelił wprost w bramkarza. W doliczonym czasie gry wynik ustalił po rzucie rożnym i asyście P.Wawrzynowicza, P.Reiner, który z kilku metrów strzelił nie do obrony. Porażka 2-4 mimo optycznej przewagi i prowadzenia gry. Zabrakło koncentracji na początku spotkania i początku drugiej połowy oraz skuteczności.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów