CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2020-09-20 18:59

CZARNI RUDNO - CARGOVIA

Czarni 27' karny, 90'+5',       K.Oklejewicz 85', D.Szarmach 87'

J.Flieger - K.Woch, Ka.Lorenc, P.Reiner (od 89' K.Przybylak), P.Wawrzynowicz, R.Patrzykąt (od 62' K.Pajcz), D.Kostański, K.Oklejewicz, K.Kurczyk (od 81' K.Lewkowicz), N.Staszyk (od 71' P.Skałecki), D.Szarmach kpt.   trener - P.Olejarz

W 7 kolejce klasy A, Cargovia po bardzo emocjonującym meczu remisuje w Rudnie z Czarnymi 2-2 (0-1). Początek meczu to dwie dogodne sytuacje gospodarzy. Najpierw w sytuacji sam na sam napastnik Czarnych posłał piłkę nad poprzeczką a po chwili znakomicie bronił J.Flieger odbijając futbolówkę na rzut rożny. Później dwie znakomite okazje mieli Kargowianie w 14' po akcji K.Kurczyk, N.Staszyk, D.Szarmach, strzał tego ostatniego trafia w słupek. Po chwili N.Staszyk mija się z piłką mając tylko pustą bramkę a po główce D.Szarmacha ta przechodzi nad poprzeczką. W 27' gospodarze obejmują prowadzenie po przypadkowym rzucie karnym 1-0. Od tego momentu zarysowuje się przewaga Cargovii ale znakomite zawody rozgrywa golkiper Czarnych, który broni w nieprawdopodobnych sytuacjach. W 39' broni strzał z rzutu wolnego D.Szarmacha i znakomicie dobitkę z kilku metrów P.Reinera. Po chwili znów popisuje się świetną interwencją i broni ''bombę'' D.Szarmacha z półobrotu. Do przerwy 1-0 dla Czarnych. Po przerwie nieustający napór Kargowian na bramkę gospodarzy, którzy broniąc wyniku nastawili się na kontry i chwilę po przerwie Cargovię ratuje słupek. Po chwili odpowiedź D.Szarmacha ale znów znakomitą interwencją popisuje się znakomicie tego dnia dysponowany golkiper Czarnych. W 54' za niesportowe zachowanie wylatuje obrońca miejscowych i Kargowianie teoretycznie maja ułatwione zadanie grając w przewadze ale cały czas na drodze kargowskich zawodników stoi bramkarz miejscowych. W 57' po kontrze swój kunszt bramkarski pokazuje J.Flieger, który znakomicie broni strzał z kilku metrów. Oblężenie bramki gospodarzy trwa i wreszcie w 85' udaje się pokonać golkipera Czarnych niewątpliwe najlepszego zawodnika tego meczu. K.Woch zagrał przed pole karne, tam piłkę przed szesnastkę odegrał P.Wawrzynowicz do K.Oklejewicza, który płaskim strzałem po ziemi pakuję futbolówkę tuż przy słupku bramki miejscowych 1-1. Kargowianie poszli za ciosem i dwie minuty później po wrzucie z autu K.Wocha, D.Szarmach zwiódł obrońcę i fantastycznym strzałem za pola karnego posłał piłkę w okienko bramki gospodarzy 2-1. Niestety mimo przewagi jednego gracza gospodarzom udaje się w doliczonym czasie gry w ostatniej akcji meczu wyrównać 2-2. Mecz z niezwykle emocjonującą końcówką kończy się remisem 2-2. Brawo dla obu drużyn za ambicję, determinację i walkę do końcowego gwizdka. Niedosyt na pewno jest duży bo trzy punkty były w zasięgu ręki.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów