CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

wygrany sparing

• autor: mkscargovia, 2020-03-08 09:48

PIECZARKA WIELICHOWO - CARGOVIA

Pieczarka 26', 51', 62', 70'.           D.Szarmach 14', 28', 30', 59', 80', A.Płonka 21', R.Patrzykąt 42', S.Nowowiejski 81', K.Przybylak 85', M.Prętki 86'.

W.Krawczenko - R.Patrzykąt, N.Staszyk, R.Szydłowski, M.Bernic, K.Pajcz, K.Kurczyk, J.Nieciecki, S.Nowowiejski, A.Płonka, D.Szarmach.   na zmiany - J.Flieger, P.Skałecki, K.Przybylak, M.Prętki, P.Wawrzynowicz, S.Skibiński.     trener - P.Olejarz

W drugim tegorocznym sparingu Cargovia pokonała w Wielichowie Pieczarkę 10-4 (5-1). Pierwsza połowa to duża przewaga Kargowian, którzy grali bardzo ofensywnie i raz za razem przeprowadzali groźne a zarazem skuteczne ataki na bramkę gospodarzy. Skutecznością imponował D.Szarmach, który w tej części spotkania ustrzelił hattricka oraz asystował przy golach A.Płonki i R.Patrzykąta. Dobrą formę zaprezentowali też bramkarze najpierw dwoma znakomitymi interwencjami popisał się debiutujący w bramce Cargovii kolejny obcokrajowiec, Ukrainiec z polskim paszportem Wadim Krawczenko a w 40' J.Flieger obronił rzut karny. Gospodarze zdołali jednak strzelić gola po błędzie golkipera Cargovii. Do przerwy wysokie prowadzenie Cargovii 5-1. Po przerwie Kargowianie trochę zwolnili tempo i gospodarze kilka krotnie zagrozili bramce Cargovii i zdobyli trzy gole. Cargovia jednak mocno odpowiedziała szczególnie pod koniec spotkania golami D.Szarmacha, który dołożył kolejne dwa trafienia oraz golami S.Nowowiejskiego, K.Przybylaka i M,Prętkiego, którzy wykorzystali szybkie kontry a asysty zaliczyli K.Pajcz, M.Prętki i D.Szarmach. Bardzo udany sparing Cargovii cieszy szczególnie bardzo dobra skuteczność i frekwencja zawodników.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów