CARGOVIA KargowaMKS Nowe Miasteczko

remis

• autor: mkscargovia, 2019-10-05 20:37

DĄB II PRZYBYSZÓW - CARGOVIA

Dąb 33' karny, 54', 68'.      M.Prętki 12', 13', K.Kurczyk 53'.

J.Flieger - K.Lewkowicz kpt., N.Staszyk, P.Reiner, K.Woch, R.Patrzykąt (od 66' R.Szydłowski), P.Przychodzki (od 86' P.Materna), J.Nieciecki, K.Kurczyk, A.Płonka (od 70' P.Skałecki), M.Prętki. trener - P.Olejarz

W 8 kolejce klasy A Cargovia na boisku w Sławie zremisowała 3-3 (1-2) z rezerwami Dębu Przybyszów. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Kargowian, którzy już po 13 minutach prowadzili 2-0. Oba gole zdobył M.Prętki, który najpierw wykorzystał znakomite podanie od N.Staszyka i w sytuacji sam na sam przelobował golkipera gospodarzy i po chwili ponownie posłał piłkę do siatki w zamieszaniu podbramkowym gdzie piłkę wywalczył P.Reiner. Gospodarze zaskoczeni takim obrotem sprawy nie potrafili w tej części gry zagrozić bramce Kargowian a gola którego zdobyli w 33' to po przypadkowym rzucie karnym. Do przerwy 1-2. Druga połowa to już napór gospodarzy, którzy zepchnęli Cargovię do obrony ale nadziali się na kontrę po której po zagraniu M.Prętkiego, K.Kurczyk podwyższył prowadzenie w sytuacji sam na sam. Gospodarze jednak po chwili zdobyli kontaktowego gola po rzucie wolnym i celnej główce J.Flieger był bez szans. Gospodarze z animuszem ruszyli na bramkę Cargovii i w 68' po szybkiej akcji prawą stroną i dośrodkowaniu w pole karne celną główką wyrównali stan meczu na 3-3. Do końca meczu trwał cały czas napór gospodarzy ale dopisywało nam szczęście bo w jednej z akcji napastnik gospodarzy z kilku metrów nie trafił z główki praktycznie do pustej bramki a pod koniec meczu po strzale napastnika Dębu piłka odbiła się od jednego słupka przeszła wzdłuż bramki odbiła się od drugiego słupka a sytuację wyjaśnił P.Reiner. Kargowianie z nielicznych kontr mogli wykorzystać tę w 82' ale strzał P.Skałeckiego znakomicie obronił golkiper gospodarzy. Mecz kończy się remisem i zdobyciem cennego punktu przez Kargowian. Brawo chłopaki za walkę.

KP ŚwidnicaCARGOVIA Kargowa
KP Świdnica   CARGOVIA Kargowa