CARGOVIA KargowaMKS Nowe Miasteczko

pechowa porażka

• autor: mkscargovia, 2019-09-14 19:25

CARGOVIA - GKS SIEDLISKO

K.Kurczyk 63', 68',     GKS 25', 46', 90'+2'.

J.Flieger - K.Lewkowicz (od 80' P.Materna), N.Staszyk, Ka.Lorenc, R.Szydłowski, S.Nowowiejski, P.Przychodzki, J.Nieciecki, P.Reiner, K.Kurczyk, D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 5 kolejce klasy A Cargovia dość pechowo przegrała z GKS Siedlisko 2-3 (0-1). Pierwsza połowa to inicjatywa gości, którzy w 25' objeli prowadzenie po błędzie J.Fliegera i mieli jeszcze trzy doskonałe sytuacje na podwyższenie rezultatu ale w pierwszej sytuacji sam na sam napastnik GKS-u nie trafił w bramkę a w drugiej dobrze interweniował J.Flieger broniąc strzał z kilku metrów a w trzeciej ratowała nas poprzeczka. Kargowianie w tej części gry tylko raz zagrozili bramce gości gdy po akcji S.Nowowiejski i D.Szarmach, P.Reiner posłał piłkę po ziemi za pola karnego ale znakomitą interwencją popisał się golkiper gości parując ją na rzut rożny. Druga połowa rozpoczęła się od drugiego gola dla gości po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym najwyżej skoczył forstoper GKS-u i główką podwyższył wynik na 0-2. Po chwili spojenie ratuje Cargovię przed strata trzeciego gola. Gdy wydawało się że goście kontrolują spotkanie i mają już wynik przebudzili się Kargowianie i w ciągu pięciu minut wyrównali. Najpierw kontaktowego gola zdobył ładnym uderzeniem z rzutu wolnego K.Kurczyk posyłając futbolówkę nad murem tuż przy słupku a po chwili po akcji S.Nowowiejskiego prawą stroną z bliska K.Kurczyk wyrównał. Goście dość zaskoczeni takim obrotem wydarzeń cofneli się do obrony uwidoczniły się u nich braki kondycyjne a Kargowianie poszli za ciosem by zdobyć zwycięskiego gola niestety brakowało wykończenia akcji strzałem a i szczęścia, które dopisało gościom, którzy w doliczonym czasie gry zdobyli zwycięskiego gola po samobójczym trafieniu K.Kurczyka. Szkoda straconego punktu. Dzięki chłopaki za walkę.

KP ŚwidnicaCARGOVIA Kargowa
KP Świdnica   CARGOVIA Kargowa