SCHNUG Chociule 2:2 DELTA Sieniawa Żarska
UNIA Kunice Żary 2:4 TĘCZA Krosno Odrzańskie

BŁĘKITNI LUBIĘCIN - CARGOVIA

3 - 1 (1 - 0)

Błękitni 18', 52', 83'      D.Szarmach 66'

J.Flieger - K.Woch, N.Staszyk, Ka.Lorenc, R.Szydłowski, S.Nowowiejski, P.Przychodzki, J.Nieciecki (od 67' K.Lewkowicz), K.Kurczyk, P.Skałecki (od 70' A.Płonka), D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 4 kolejce klasy A Cargovia przegrała w Lubięcinie z Błękitnymi 1-3 (0-1). Mecz od początku pod dyktando gospodarz, którzy dość łatwo dostawali się pod Kargowską bramkę ale w dobrej dyspozycji był J.Flieger broniąc w sytuacjach sam na sam ratując Kargowian przed stratą gola a i zawodnicy Błękitnych pudłowali w dogodnych sytuacjach. Niestety w 18' J.Flieger skapitulował po strzale z rzutu wolnego i gospodarze objęli prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy D.Szarmach znalazł się sam na sam z golkiperem gospodarzy ale gdy go minął został zablokowany przez obrońcę. W drugiej połowie Błękitni dość szybko podwyższyli po szybkiej akcji lewą stroną na 2-0. Po stracie drugiego gola ożywili się Kargowianie i w 66' po zagraniu P.Skałeckiego kontaktowego gola zdobył D.Szarmach. Kargowianie próbowali wyrównać ale to gospodarze zdobyli kolejnego gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zawodnik Błękitnych głową posłał piłkę do siatki ustalając wynik spotkania na 3-1. W końcówce meczu Kargowianie mogli zmniejszyć rozmiary porażki ale dwóch znakomitych sytuacji nie wykorzystali, najpierw D.Szarmach a później A.Płonka. Mecz zakończył się w sumie zasłużonym zwycięstwem Błękitnych 3-1.