ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2019-08-25 00:30

ODRA KLENICA - CARGOVIA

Odra 67'       D.Szarmach 7', K.Kurczyk 45'+2'

J.Flieger - P.Wawrzynowicz, N.Staszyk, Ka.Lorenc (od 62' R.Patrzykąt), R.Szydłowski, P.Skałecki, P.Reiner, K.Kurczyk, M.Prętki, A.Płonka (od 55' D.Chołuj).    trener - P.Olejarz

W 2 kolejce klasy A doszło do prestiżowego pojedynku o ligowe punkty Odry Klenica z Cargovią. Mecz jak to bywa w spotkaniach obu ekip przyniósł wiele emocji i z punkty widzenia kibica był warty obejrzenia. W meczu było dużo walki, gorących spięć, fauli, ''walki w ręcz'', żółtych kartek i w końcu czerwonych a napięcie i emocje były do ostatniego gwizdka sędziego. W mecz lepiej weszli Kargowianie bo już w 7' objęli prowadzenie po indywidualnej akcji D.Szarmacha, który ograł obrońcę i strzałem  w długi róg nie dał szans golkiperowi gospodarzy 0-1. Gospodarze najlepszą okazję na wyrównanie zmarnowali w 20' gdy ich napastnik znalazł się sam przed J.Fliegerem ale strzelił zbyt lekko i ten spokoje obronił. Później Kargowianie przejęli inicjatywę co udokumentowali drugim golem. Tuż przed przerwą z rzutu wolnego w pole karne zagrał P.Wawrzynowicz, tam P.Reiner głową zgrał piłkę do K.Kurczyka, który z kilku metrów posłał ją do siatki podwyższając na 0-2. Po przerwie obie ekipy walczyły bardzo twardo i ambitnie gra się zaostrzała i sędzia temperował ostre zapędy zawodników żółtymi kartkami a w końcu i czerwonymi. Obie ekipy kończyły spotkanie w dziewięcioosobowych składach. W 67' po rzucie wolnym i strzale po ziemi w długi róg Odra zdobywa kontaktową bramkę. Pod koniec spotkania gospodarze nie mający nic do stracenia rzucili wszystko na jedną kartę i byli bliscy wyrównania ale dwukrotnie piłka minimalnie mijała Kargowską bramkę. Cargovia dowiozła jedno bramkowe prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego i trzy punkty powędrowały do Kargowej. BRAWO CHŁOPAKI.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa