CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2019-06-15 20:49

CARGOVIA - POGOŃ II ŚWIEBODZIN

K.Kurczyk 15',D.Chołuj 47', D.Szarmach 48', 87'   Pogoń 51', 70' karny

P.Jasicki (od 46' K.Andrys) - P.Wawrzynowicz, N.Staszyk, Ka.Lorenc (od 88' R.Patrzykąt), R.Szydłowski, D.Chołuj (od 58' K.Lewkowicz), K.Woch, J.Nieciecki, K.Kurczyk (od 83' M.Prętki), S.Markuc (od 79' M.Konieczny), D.Szarmach kpt.     trener - P.Olejarz

Na zakończenia rozgrywek B klasowych Cargovia na boisku w Kopanicy pokonała rezerwy IV ligowej Pogoni Świebodzin 4-2 (1-0). Pierwsza połowa pod dyktando Kargowian. Cargovię na prowadzenie w 15' wyprowadził K.Kurczyk, który wykorzystał kiks bramkarza gości, który nie opanował piłki po dośrodkowaniu J.Niecieckiego. W 33' doskonałej sytuacji na podwyższenie prowadzenia nie wykorzystał po zagraniu D.Szarmacha, S.Markuc, który będąc przed bramkarzem przeniósł piłkę nad poprzeczką. Do przerwy 1-0. Zaraz po przerwie Kargowianie zadali dwa szybkie ciosy i podwyższyli prowadzenie na 3-0. Najpierw K.Woch wrzucił piłkę w pole karne a tam D.Chołuj na trzy razy umieścił futbolówkę w siatce. Po chwili D.Chołuj zagrał do D.Szarmacha a ten ograł obrońców gości i zdobył trzeciego gola. Kargowianie po zdobyciu trzeciego gola oddali pole gościom, którzy nie mający już nic do stracenia śmielej zaatakowali bramkę Cargovii. W 51' napastnik Pogoni przedryblował w polu karnym całą obronę Cargovii i z bliska pokonał K.Andrysa. Goście poszli za ciosem ale dobrze bronił K.Andrys i dobrze funkcjonowała obrona Cargovii. Jednak w 70' goście zdobywają kontaktową bramkę z rzutu karnego podyktowanego za faul P.Wawrzynowicza. Goście nadal atakowali ale zaczeli nadziewać się na groźne kontry Cargovii i po jednej z nich w 88' D.Szarmach po akcji K.Lorenca i M.Koniecznego ustala wynik meczu na 4-2. Cargovia kończy mecz w dziesiątkę bo za bezmyślny faul wylatuje z boiska M.Konieczny. Wygrana Cargovii, która była 15-tym z rzędu zwycięstwem w lidze. Na wiosnę Kargowianie wygrali wszystkie mecze. Brawo chłopaki. Za tydzień w sobotę 22.06. o godz.17:00 w Kargowej ostatni mecz sezonu z Liwnem Zabór w finale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Zielona Góra.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów