CARGOVIA KargowaMKS Nowe Miasteczko

wygrana

• autor: mkscargovia, 2019-06-09 19:13

CZARNI PAŁCK - CARGOVIA

D.Szarmach 15', 34', 51', 66', 71', S.Markuc 24', 69', K.Kurczyk 48'.

K.Andrys - K.Woch, N.Staszyk, Ka.Lorenc, R.Szydłowski (od 89' R.Patrzykąt), S.Nowowiejski (od 58' P.Reiner), K.Lewkowicz kpt., J.Nieciecki, K.Kurczyk (od 81' M.Prętki), S.Markuc (od 70' D.Chołuj), D.Szarmach (od 89' M.Konieczny).   trener - P.Olejarz

W 21 kolejce klasy B Cargovia rozbiła w Pałcku Czarnych aż 0-8 (0-3). Od początku spotkania duża przewaga Kargowian, którzy bombardowali bramkę gospodarzy. Wynik spotkania otworzył w 15' strzałem z ok 20 metrów D.Szarmach. Chwilę później podobnym wyczynem popisał się S.Markuc podwyższając na 0-2. Wynik do przerwy na 0-3 ustalił poakcji J.Niecieckiego i S.Markuca i rozklepaniu obrony gospodarzy D.Szarmach. Okazji na podwyższenie rezultatu w tej części gry było jeszcze kilka ale zabrakło skuteczności i szczęścia bo po strzale K.Kurczyka piłka trafiła w słupek a po strzale S.Markuca obrońca wybił piłkę z bramki. W drugiej połowie Kargowianie nadal bombardowali bramkę Czarnych aplikując przy tym kolejnych pięć goli autorstwa D.Szarmacha trzy oraz K.Kurczyka i S.Markuca. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy ale brakowało szczęścia dwie poprzeczki i słupek D.Szarmacha i słupek K.Wocha a także skuteczności w doskonałych sytuacjach D.Chołuja trzykrotnie ,S.Nowowiejskiego, S.Markuca, którzy mieli już tylko przed sobą golkipera miejscowych. Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę po kontuzjach swoich graczy i braku rezerwowych ale mimo osłabienia mogli zdobyć honorowego gola po rzucie rożnym ale K.Kurczyk wybił piłkę z linii bramkowej. Wysokie zwycięstwo Kargowian w ostatnim wyjazdowym meczu tego sezonu. Brawo chłopaki.

KP ŚwidnicaCARGOVIA Kargowa
KP Świdnica   CARGOVIA Kargowa