CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

wygrana

• autor: mkscargovia, 2019-06-01 18:51

CARGOVIA - SOKÓŁ KALSK

D.Szarmach 7', 62', 72',  P.Reiner 68'.      Sokół 21, 38', 54'.

P.Jasicki - P.Wawrzynowicz, N.Staszyk, Ka.Lorenc, R.Szydłowski, R.Patrzykąt (od 61' M.Prętki), K.Lewkowicz kpt.,P.Reiner, K.Kurczyk,S.Markuc (od 83' M.Konieczny), D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 20 kolejce klasy B Cargovia pokonała Sokół Kalsk 4-3 (1-2). Początek meczu należał do Kargowian, którzy już w 7' objęli prowadzenie. K.Lorenc zagrał do nie pilnowanego D.Szarmacha, który w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gości 1-0. Kargowianie poszli za ciosem ale zmarnowali dwie dobre okazje na podwyższenie rezultatu najpierw D.Szarmacha w sytuacji sam na sam powstrzymał golkiper gości a po chwili znów w sytuacji sam na sam D.Szarmach zamiast strzelać niepotrzebnie podawał i obrońcy wyjaśnili sytuację. Goście przetrzymali ten początkowy napór Kargowian i zaczęli groźniej atakować i w 21' doprowadzili do wyrównania po pięknym strzale za pola karnego piłka wylądowała pod poprzeczką bramki Kargowian 1-1. Cargovia po chwili miała znakomitą szansę na ponowne wyjście na prowadzenie ale po zagraniu D.Szarmacha ,S.Markuc z bliskiej odległości trafił w słupek. Co nie udało się Kargowianom wyszło gościom i w 38' po ładnej akcji i rozklepaniu Kargowskiej obrony wyszli na prowadzenie 1-2. Do przerwy 1-2. Po przerwie podbudowani prowadzeniem goście z animuszem atakują Kargowską bramkę w której dobre zawody rozgrywał P.Jasicki. W 47' broni w sytuacji sam na sam ale chwilę później już kapituluje i goście zdobywają trzeciego gola. Po chwili Sokół mógł już rozstrzygnąć definitywnie losy meczu ale w sytuacji sam na sam z P.Jasickim napastnik gości przestrzelił. Po tej akcji nastąpiło przebudzenie Kargowian jeszcze w 61' golkiper gosci wyszedł obronną ręką w sytuacji sam na sam z P.Reinerem ale po chwili skapitulował po strzale D.Szarmacha, który otrzymał dobre podanie od K.Kurczyka. Po chwili sam na sam z golkiperem Sokoła po podaniu D.Szarmacha wyszedł M.Prętki ale ten znów popisał się znakomita interwencją. Kargowianie w 68' doprowadzają do wyrównania po celnej główce P.Reinera, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego K.Kurczyka. Po chwili Kargowianie objęli prowadzenie gdy dobre podanie S.Markuca wykorzystał D.Szarmach ogrywając przy tym trzech obrońców i bramkarza umieścił piłkę w siatce. D.Szarmach mógł po chwili ponownie wpisać się na listę strzelców ale tym razem przegrał pojedynek z golkiperem gości. Piłkarze Sokoła niemający nic do stracenia do końca meczu próbowali doprowadzić do wyrównania ale Kargowianie dowieźli zwycięstwo do końcowego gwizdka sędziego. Wygrana, która cieszy bo Kargowianie dziś po mimo gry, która pozostawia wiele do życzenia potrafili wygrać mecz, który już przegrywali 1-3.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa