CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2019-05-18 18:31

CARGOVIA - PIAST-PARKOVIA II TRZEBIECHÓW

S.Markuc 42'

P.Jasicki - P.Wawrzynowicz, N.Staszyk, Ka.Lorenc, R.Szydłowski, S.Nowowiejski (od 77' R.Patrzykąt), K.Lewkowicz kpt.,A.Okuniewicz, K.Kurczyk (od 88' M.Ratajczak), D.Chołuj (od 49' P.Reiner), S,Markuc (od 81' M.Konieczny).   trener - P.Olejarz

W 18 kolejce B klasy Cargovia pokonała Piasta-Parkovię II Trzebiechów 1-0 (1-0). Mecz był pełen walki o każda piłkę jednak Kargowianie od początku próbowali zdominować przeciwnika i już w pierwszych sekundach meczu S.Markuc po indywidualnej akcji mógł objąć prowadzenie ale będąc w doskonałej sytuacji strzelił nad poprzeczką. Później znów S.Markuc stanął przed szansą zdobycia prowadzenia po zagraniu A.Okuniewicza ale dobrze interweniował golkiper gości. Chwile później P.Wawrzynowicz przeprowadził indywidualną akcję wpadł w pole karne i będąc przed bramkarzem posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Wreszcie w 42' do Kargowian uśmiechnęło się szczęście, S.Markuc w środku pola przejął piłkę zagrał do K.Lorenc ten w tempo odegrał do A.Okuniewicza ten wpadł w pole karne zagrał do nie pilnowanego S.Markuca i ten posłał piłkę do siatki obejmując prowadzenie 1-0. Po chwili D.Chołuj odebrał piłkę obrońcy zagrał ja do S.Markuca ten w dogodnej sytuacji minimalnie spudłował. Do przerwy 1-0. Po przerwie nie mający nic do stracenia goście próbowali doprowadzić do wyrównania ale ich ataki rozbijały się o dobrze grającą obronę Cargovii na czele z N.Staszykiem i nadziewali się na kontry Kargowian. Jednak Kargowianie nie byli skuteczni bo znakomicie interweniował golkiper Piasta broniąc strzały Kargowskich zawodników P.Reinera dwukrotnie i K.Kurczyka a raz wyręczyli go obrońcy blokując S.Markuca, który miał już praktycznie pustą bramkę. Goście mimo dużej ambicji i walki w praktyce nie zagrozili bramce strzeżonej przez P.Jasickiego. Bardzo ważne zwycięstwo Cargovii. BRAWO CHŁOPAKI.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów