CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

wygrana

• autor: mkscargovia, 2019-04-14 17:50

JEDNOŚĆ PODMOKLE - CARGOVIA

Jedność 59',   S.Markuc 26', K.Kurczyk 45', 79', D.Szarmach 48', 53' karny, S.Skibiński 86'.

K.Andrys - R.Szydłowski, N.Staszyk, Ka.Lorenc, P.Wawrzynowicz, S.Nowowiejski (od 83' M.Prętki), K.Lewkowicz (kpt.)(od 85' S.Skibiński), J.Nieciecki, K.Kurczyk, S.Markuc (od 69' D.Chołuj), D.Szarmach (od 90' R.Patrzykąt).   trener - P.Olejarz

W 14 kolejce B klasy Cargovia wygrała z Jednością w Podmoklach 6-1 (2-0). Od początku spotkanie pod kontrolą Kargowian ale pierwsza bramka padła dopiero w 26' gdy strzał D.Szarmacha został zablokowany a odbitą piłkę sprytnie zawiną S.Markuc i tuż przy słupku wpakował ja do siatki  0-1. Bramkę do szatni strzelił K.Kurczyk posyłając piłkę pod poprzeczkę bramki gospodarzy po prostopadłym zagraniu J.Niecieckiego. Gospodarze w tej części gry ani razu nie zagrozili bramce Cargovii. Zaraz po przerwie wynik podwyższył D.Szarmach strzałem po ziemi w długi róg po zagraniu S.Markuca a po chwili pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką obrońcy gospodarzy, który ujrzał drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną i wyleciał z boiska. Kargowianie poszli za ciosem ale nie wykorzystali dwóch doskonałych sytuacji pudła zaliczyli D.Szarmach i S.Markuc. Kargowianie grając w przewadze jednego zawodnika w 59' dali się zaskoczyć gospodarzom, którzy szybko rozegrali rzut wolny i ich kapitan technicznym strzałem przelobował K.Andrysa zdobywając honorowego gola. Kargowianie jednak szybko odzyskali inicjatywę ale zmarnowali kilka dobrych sytuacji dopiero w 79' K.Kurczyk podwyższa na 5-1 w sytuacji sam na sam wykorzystując doskonałe krzyżowe zagranie P.Wwrzynowicza. Wynik meczu po rzucie rożnym K.Kurczyka i zamieszaniu w polu karnym ustala potężnym strzałem pod poprzeczkę wprowadzony chwilę wcześniej S.Skibiński. Pewne zwycięstwo Cargovii i bardzo udany rewanż za jesienną wpadkę 0-1 z Jednością w Kargowej.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa