POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP. - CARGOVIA

2 - 10 (0 -5)

Sokół 48', 53'.

J.Nieciecki 5', D.Szarmach 25', 27, 62', 67', 76', K.Woch 38', K.Kurczyk 42', S.Markuc 69', P.Skałecki 78'.

M.Rajewski - K.Lewkowicz (kpt.), N.Staszyk, Ka.Lorenc, P.Wawrzynowicz, M.Tkaczuk, R.Szydłowski, J.Nieciecki, K.Kurczyk, P.Skałecki, D.Szarmach. na zmiany - K.Andrys, P.Reiner, S.Markuc, K.Woch, R.Patrzykąt, K.Kaźmierczak. trener - P.Olejarz

W piątym sparingu Cargovia gromi w Dąbrówce Wlkp. Sokoła aż 10-2 (5-0). Początek spotkania to szybkie objęcie prowadzenie przez Cargovię bo już w 5' po prostopadłym zagraniu R.Szydłowskiego drogę do siatki znalazł J.Nieciecki. Później gospodarze mieli dwie znakomite okazje bramkowe ale w pierwszej w sytuacji sam na sam znakomicie bronił K.Andrys a w drugiej K.Kurzczyk zablokował napastnika będącego sam na sam z K.Andrysem. Co nie udało się gospodarzom wyszło Kargowianom po akcji P.Wawrzynowicza i K.Kurczyka ładnym strzałem po ziemi za pola karnego popisał się D.Szarmach i posłał piłkę przy słupku bramki gospodarzy podwyższając na 0-2. Po chwili znów za szesnastki strzelał D.Szarmach ale golkiper Sokoła dobrze bronił ale po chwili kapituluje przegrywając pojedynek sam na sam z D.Szarmachem, który otrzymał prostopadłe podanie od K.Lewkowicza. W 38' po rzucie rożnym K.Kurczyka, niepilnowany K.Woch posyła piłkę do siatki i jest 0-4. Na 0-5 w sytuacji sam na sam strzela K.Kurczyk po zagraniu S.Markuca. Jeszcze pod koniec pierwszej połowy po strzale S.Markuc poprzeczka ratuje gospodarzy. Do przerwy 0-5. Zaraz po przerwie uśpieni tak wysokim prowadzeniem Kargowianie tracą dwa gole w 48' po sytuacji sam na sam i w 53' po rzucie rożnym ale to wszystko na co było dziś stać gospodarzy. Jeszcze w 58' golkiper Sokoła broni strzał z dystansu R.Patrzykąta i po chwili popisuje się znakomitą interwencją w sytuacji sam na sam z D.Szarmachem ale później znów pięciokrotni kapituluje. Od 61' Kargowianie maja jeszcze bardziej ułatwione zadanie bo po drugiej żółtej kartce z boiska wylatuje pomocnik gospodarzy. W 62' D.Szarmach podwyższa na 2-6 po chwili otrzymuje podanie w tempo od S.Markuca i znów pokonuje bramkarza Sokoła 2-7. Dwie minuty później D.Szarmach rewanżuje się podaniem do S.Markuca i ten nie marnuje dobrej okazji i jest 2-8. W 76' D.Szarmach strzela swego piątego gola w tym meczu wykorzystując dobre podanie R.Szydłowskiego 2-9. A wynik meczu na 2-10 ustala P.Skałecki po zagraniu D.Szarmacha. Wysokie zwycięstwo nad Sokołem Dąbrówka Wlkp. piątą drużyną grupy I klasy A. Kargowianom w tym meczu wychodziło wszystko z bardzo dużą skutecznością  D.Szarmacha na czele.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów