CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2019-02-23 18:14

CARGOVIA - KS RADOSZYN

K.Kurczyk 25', D.Szarmach 67', 73', 90'   Radoszyn 85'

E.Kliks - K.Woch, N.Staszyk (kpt.), M.Hamrol, P.Wawrzynowicz, M.Tkaczuk, P.Reiner, J.Nieciecki, K.Kurczyk, S.Nowowiejski, D.Szarmach.    na zmiany - K.Andrys, R.Patrzykąt, Ka.Lorenc, P.Skałecki, K.Kaźmierczak.   trener - P.Olejarz.

W czwartym sparingu przed rundą wiosenną Cargovia pokonała lidera świebodzińskiej B klasy KS Radoszyn 4-1 (1-0). W pierwszej połowie lekka przewaga Kargowian i kilka dobrych akcji zakończonych strzałami ale dobre zawody rozgrywał golkiper gości, który popisywał się udanymi interwencjami. W 25' musiał jednak skapitulować po strzale K.Kurczyka, który przejął piłkę po strzale K.Wocha i po ziemi przy słupku posłał ją do siatki i objął prowadzenie. Goście pod koniec pierwszej połowy dwukrotnie mogli wyrównać ale dwukrotnie znakomicie bronił K.Andrys. Początek drugiej połowy to chaotyczna gra z obu stron ale później już inicjatywę przejęli Kargowianie. Jeszcze w 65' znakomicie bronił bramkarz gości po strzale J.Niecieckiego ale po chwili już był bez szans w sytuacji sam na sam skapitulował po strzale D.Szarmacha, który otrzymał podanie od M.Hamrola. W 73' J.Nieciecki w tempo zagrał do D.Szarmacha ten ponownie wyszedł sam na sam z golkiperem gości i ponownie nie dal  mu szans na udaną interwencję 3-0. Goście zdobyli honorowego gola po nonszalanckim zagraniu R.Patrzykąta do K.Andrysa ale piłkę przejął napastnik gości i strzałem po ziemi posłał ją do bramki. Wynik meczu ustalił w 90' D.Szarmach przejmując źle zagraną piłkę przez obrońców gości i w sytuacji sam na sam po ziemi posłał piłkę do siatki 4-1.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa