CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

wygrana

• autor: mkscargovia, 2018-10-28 19:41

CARGOVIA - CZARNI PAŁCK

D.Szarmach 10' ,S.Markuc 21',24',45'+1' ,K.Kurczyk 57' ,N.Staszyk 80' ,P.Wawrzynowicz 82'   Czarni 4'

K.Andrys - M.Ratajczak (od 46' R.Szydłowski) ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Woch ,P.Reiner (od 53' P.Wawrzynowicz) ,K.Lewkowicz kpt.(od 77' M.Kaczmarek) ,J.Nieciecki (od 83' M.Hamrol) ,K.Kurczyk ,S.Markuc (od 67' M.Płonka) ,D.Szarmach (od 81' O.Wyrwa).   trener - P.Olejarz

W 10 kolejce klasy B ,Cargovia rozbiła Czarnych Pałck 7-1 (4-1). Mecz rozpoczął się dość sensacyjnie bo goście w 4' dość niespodziewanie objeli prowadzenie. Kargowianie jednak dość szybko przejeli inicjatywę i w 10' wyrównali ,K.Woch uruchomił dalekim podaniem D.Szarmacha ten ograł dwóch obrońców i strzałem po ziemi pokonał golkipera gości. Później hattrickiem popisał się S.Markuc po dwóch asystach K.Wocha i pięknym strzale z rzutu wolnego pod poprzeczkę Kargowianie schodzili na przerwę prowadząc 4-1 choć mogli prowadzić wyżej ale nie wykorzystali jeszcze kilku dogodnych sytuacji nie wykorzystanych min. przez P;Reinera i K.Kurczyka. Po przerwie Kargowianie nie zwalniają tempa i w 57' K.Kurczyk podwyższa prowadzenie po prostopadłym zagraniu J.Niecieckiego. Szóstego gola zdobywa N.Staszyk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego K.Wocha ,który popisuje się czwartą asystą w tym meczu. Wynik meczu na 7-1 ustalają rezerwowi ,O.Wyrwa w tempo zagrał do P.Wawrzynowicza ,który wpadł w pole karne i strzałem po ziemi w krótki róg pokonuje bramkarza Czarnych. W tej części gry Kargowianie mogli jeszcze pokusić o jeszcze wyższe zwycięstwo ale zabrakło skuteczności i szczęścia bo po strzale J.Niecieckiego piłkę z pustej bramki wybił obrońca gości. Pewne wysokie zwycięstwo Cargovii i kolejne cenne trzy punkty. Brawo Chłopaki.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów