CARGOVIA KargowaMKS Nowe Miasteczko

wygrana

• autor: mkscargovia, 2018-10-21 17:45

SOKÓŁ KALSK - CARGOVIA

Sokół 52'      D.Szarmach 29' ,D.Chołuj 60' ,67' ,M.Płonka 83'.

W 9 kolejce klasy B ,Cargovia pokonała w Kalsku Sokoła 4-1 (1-0). Mecz stał na dobrym poziomie i obie ekipy prowadziły otwartą grę by zainkasować trzy punkty. Kargowianie już w 4' mogli objąć prowadzenie ale strzał z woleja D.Szarmacha znakomicie obronił golkiper gospodarzy. W 29' D.Szarmach wreszcie dopiął swego po indywidualnej akcji wszedł między dwóch obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Sokoła 0-1. Gospodarze w twej części gry nie zagrozili poważnie bramce Cargovii choć w 35' lob napastnika Sokoła mógł zaskoczyć J.Fliegera. Druga połowa rozpoczęła się od dwóch znakomitych sytuacji niestety nie wykorzystanych przez Kargowian najpierw P.Reiner wpadł w pole karne ale jego strzał z ostrego kąta obronił golkiper Sokoła a po chwili znów golkiper gospodarzy popisał się udaną interwencją broniąc strzał D.Szarmacha w sytuacji sam na sam po prostopadłym zagraniu K.Lewkowicza i w myśl powiedzenia że niewykorzystane sytuacje się mszczą kiks K.Lorenca wykorzystał napastnik Sokoła i doprowadził do wyrównania 1-1. Kargowianie jednak szybko wychodzą ponownie na prowadzeni po akcji K.Kurczyka i przytomności D.Chołuja który z bliska pakuje piłkę do siatki 1-2. Po chwili znów na listę strzelców wpisuje się D.Chołuj po dośrodkowaniu z rzutu rożnego S.Markuca główką pakuje piłkę do siatki 1-3. Kargowianie w 83' ustalają wynik meczu na 1-4 do prostopadłego podania K.Wocha wyszedł M.Płonka i posłał piłkę do siatki obok interweniującego bramkarza. Gospodarze ambitnie dążyli do zmiany rezultatu ale J.Flieger nie dał się pokonać i Kargowianie wywieźli z Kalska cenne trzy punkty. Brawo chłopaki.

KP ŚwidnicaCARGOVIA Kargowa
KP Świdnica   CARGOVIA Kargowa