CARGOVIA KargowaCZARNI Rudno

wygrana

• autor: mkscargovia, 2018-10-14 09:03

CARGOVIA - POLONIA NOWE KRAMSKO

D.Szarmach 14' ,23' karny ,P.Reiner 15' ,K.Kurczyk 28'     Polonia 13' ,31' .40'.

K.Andrys - M.Ratajczak (od 61' M.Kaczmarek) ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Lewkowicz kpt.,D.Chołuj (od 61' O.Wyrwa) ,P.Reiner ,J.Nieciecki ,K.Kurczyk ,M.Płonka ,D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 8 kolejce klasy B ,Cargovia po słabszym meczu wygrała z Polonią Nowe Kramsko 4-3 (4-3). Wszystkie gole padły w pierwszej połowie. W 13' goście wyszli na prowadzenie po błędzie K.Andrysa. Kargowianie natychmiast odpowiedzieli pięknym gole D.Szarmacha ,który w pełnym biegu minął dwóch rywali i potężnym uderzeniem za pola karnego posłał futbolówkę w samo okienko bramki gości. Po chwili jest już 2-0 dla Cargovii po akcji K.Kurczyka i strzale M.Płonki bramkarz odbił piłkę powstało zamieszanie w którym najprzytomniej zachował się P.Reiner i technicznym strzałem w okienko dał Cargovii prowadzenie. Goście mieli okazję na wyrównanie ale znakomicie w sytuacji sam na sam bronił K.Andrys. Kargowianie nie zwalniają tempa i w 23' podwyższają prowadzenie po pewnie wykonanym rzucie karnym D.Szarmacha a 28' K.Kurczyk strzela czwartego gola po prostopadłym zagraniu J.Niecieckiego. Niestety dwa proste błędy w obronie i Polonia zmniejsza rozmiary porażki na 3-4. Druga połowa to można by rzec że się odbyła chaos niecelne podania obie ekipy nie potrafiły przeprowadzić skutecznej akcji. Wygrana która cieszy bo Cargovia mimo słabszego występu potrafiła wywalczyć trzy punkty.

ODRA KlenicaCARGOVIA Kargowa
ODRA Klenica   CARGOVIA Kargowa