POGOŃ II Świebodzin 0:3 CARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2018-08-30 20:13

CARGOVIA - TĘCZA BRODY

P.Reiner 40' ,D.Szarmach 69'

K.Andrys - P.Wawrzynowicz ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Lewkowicz kpt.(od 72' D.Tomaś) ,R.Szydłowski ,K.Kurczyk (od 80' O.Wyrwa) ,M.Kaczmarek (od 55' M.Ratajczak) ,J.Nieciecki (od 89 ' M.Hamrol) ,P.Reiner (od 89' M.Konieczny) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W meczu rozpoczynającą 2 kolejkę klasy B ,Cargovia wygrała z Tęczą Brody 2-0 (1-0). Pierwsza połowa to duża przewaga Kargowian ,którzy raz za razy zagrażali bramce gości ale zawodziła skuteczność dopiero w 40' po ładnej akcji zapoczątkowanej przez J.Niecieckiego ,K.Kurczyk dograł w pole karne a tam P.Reiner ładnym strzałem zdobył prowadzenie. Do przerwy 1-0. Po przerwie gra się wyrównała i to goście byli dwukrotnie bliscy doprowadzenia do wyrównania ale znakomitymi interwencjami popisał się R.Szydłowski raz zablokował napastnika w sytuacji sam na sam i drugi raz wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki. Kargowianie w 69' podwyższyli na 2-0 po akcji K.Lorenca i P.Reinera a sfinalizowanej przez D.Szarmacha. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i Kargowianie zainkasowali po niezłej pierwszej połowie i słabszej drugiej kolejne trzy punkty.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.