CARGOVIA KargowaMKS Nowe Miasteczko

• autor: mkscargovia, 2018-08-26 00:55

CARGOVIA - LECH II SULECHÓW

M.Kaczmarek 45' ,D.Szarmach 50' ,P.Reiner 80'    Lech 18'

K.Andrys - K.Lewkowicz ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,R.Szydłowski ,K.Kurczyk ,M.Kaczmarek (od 79' O.Wyrwa) ,J.Nieciecki ,P.Reiner ,A.Bujarski (od 75' M.Konieczny) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

Udała się inauguracja nowego sezonu 2018/2019 w klasie B Cargovii ,która pokonała choć po nie najlepszym meczu rezerwy Lecha Sulechów 3-1 (1-1). Od początku optyczna przewaga Kargowian ale w pierwszej połowie nic nie wychodziło brak było wykończenia akcji strzałem a jak już udało się uderzyć na bramkę gości to albo piłka mijała bramkę albo piłka padała łupem golkipera gości. Sulechowianie grali dość żywiołowo walecznie i ambitnie ale zbytnio nie zagrażali bramce Cargovii choć jedyna bardzo dobrze przeprowadzona kontra przyniosła im prowadzenie 0-1. Kargowianie znakomitą szansę na wyrównanie mieli w 30' ale rzutu karnego nie wykorzystał D.Szarmach posyłając piłkę w aut i gdy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się prowadzeniem gości D.Szarmach wywalczył piłkę w polu karnym zagrał na piąty metr do M.Kaczmarka ,który strzałem z pierwszej piłki wyrównał 1-1. Druga połowa rozpoczeła się od objęcia prowadzenia przez Kargowian ,A.Bujarski zagrał prostopadle do wychodzącego na czysta pozycję D.Szarmacha ,który posłał piłkę do siatki obok bezradnego bramkarza. Kargowianie poszli za ciosem ale znakomitej sytuacji chwilę później nie wykorzystał P.Reiner w sytuacji sam na sam posłał piłkę w bramkarza. Goście próbowali gry z kontry ale nie zdołali przeprowadzić żadnej skutecznej akcji. Pod koniec meczu Kargowianie ustalili wynik meczu na 3-1 po rzucie wolnym K.Lorenca sam przed bramkarzem znalazł się P.Reiner ,który na raty wpakował piłkę do siatki. Zwycięstwo Kargowian zasłużone ale gra pozostawia wiele do życzenia.

KP ŚwidnicaCARGOVIA Kargowa
KP Świdnica   CARGOVIA Kargowa