POGOŃ II Świebodzin 0:3 CARGOVIA Kargowa

porażka w ostatnim sparingu

• autor: mkscargovia, 2018-08-20 20:04

CARGOVIA - PIAST GŁUCHÓW

A.Bujarski 32" ,S.Markuc 55" ,P.Reiner 89"     Piast 8" ,50" ,60" ,63" ,73" ,85"

P.Reiner - P.Jasicki ,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,K.Lewkowicz kpt. K.Kurczyk ,M.Kaczmarek ,J.Nieciecki ,S.Markuc .A.Bujarski ,D.Chołuj.   na zmiany - D.Szarmach ,Ka.Lorenc ,D.Tomaś ,M.Konieczny.   trener - P.Olejarz

W ostatnim sparingu przed nowym sezonem 20182019 Cargovia przegrała z zawsze niewygodnym i wymagającym Piastem Głuchów z nowosolskiej klasy B 3-6 (1-1). Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych w których to goście z Głuchowa byli zdecydowanie skuteczniejsi. Jeszcze do 55" Kargowianie dotrzymywali kroku gościom i wyrównali po pięknym strzale za pola karnego S.Markuca dla którego był to pierwszy gol w barwach Cargovii ,wcześniej w pierwszej połowie ładnym technicznym strzałem popisał się A.Bujarski także doprowadzając wówczas do wyrównania na 1-1. Niestety piłkarze Piasta byli bardziej zdeterminowani ,szybsi i przede wszystkim skuteczni i zaaplikowali Kargowianom cztery gole choć gol nr. cztery padł po strzale samobójczym D.Chołuja który w 63" zaskoczył K.Kurczyka który w drugiej połowie występował na pozycji bramkarza. Kargowianie pod koniec meczu zmniejszyli rozmiary porażki po pięknym trafieniu P.Reinera z ostrego kąta ,piłka zatrzepotała pod poprzeczką bramki gości. Wynik 3-6 można uznać za zimny prysznic dla Kargowian przed nowym sezonem.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.