ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2018-08-17 21:07

KARPIK KOPANICA - CARGOVIA

Karpik 35' ,43' ,51' ,61'    D.Szarmach 66' ,72'      grano 2x40 minut

K.Orczyk - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,K.Kurczyk ,O.Wyrwa ,M.Kaczmarek ,J.Nieciecki ,S.Markuc ,D.Szarmach ,K.Andrys (od 26').        trener - P.Olejarz

W czwartym letnim sparingu Cargovia doznaje pierwszej porażki na boisku w Kopanicy ulega 2-4 (0-1) A-klasowemu Karpikowi. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy ,Kargowianie rozpoczeli mecz w dziesiątkę i dopiero od 26' grali w kompletnym składzie i nastawili się na grę z kontry. Gospodarze mimo kilku okazji nie potrafi;i pokonać dobrze broniącego K.Orczyka dopiero w 35' objeli prowadzenie po kontrze lewą stroną niepilnowany zawodnik Karpika z bliska wpakował piłkę do siatki Cargovii. Kargowianie mieli dwie dobre okazje w tej części gry ale piłkę po strzałach D.Szarmacha i K.Kurczyka dobrze bronił golkiper gospodarzy. Po przerwie gra się wyrównała ale to gospodarze byli skuteczniejsi. W 43' pięknym strzałem pod poprzeczkę z ok 25 metrów popisał się napastnik Karpika Po chwili po szybkiej kontrze jest już 3-0 dla gospodarzy. W 61' fatalny błąd K.Orczyka wykorzystali gospodarze i jest 4-0. po tym golu Kargowianie nie mający już nic do stracenia zaatakowali jeszcze śmielej najpierw po rzucie rożnym wybita piłkę przejął D.Szarmach wpadł w pole karne i pewnym strzałem w długi róg pokonał golkipera Karpika. Po chwili J.Nieciecki prostopadle zagrał do D.Szarmacha i ten pokonuje golkipera Karpika i ustala wynik na 2-4. Rozmiary porażki mógł zmniejszyć N.Staszyk po prostopadłym zagraniu J.Necieckiego znalazł się sam na sam z bramkarzem ale strzelił wprost w niego. Jeszcze w końcówce po rzucie wolnym słupek ratuje Cargovię przed stratą gola. Mecz kończy się w sumie zasłużonym zwycięstwem Karpika 4-2. U Kargowian po raz kolejny była fatalna frekwencja zawodników.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa