POGOŃ II Świebodzin 0:3 CARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2018-08-13 16:19

SOKÓŁ ROZŁOGI - CARGOVIA

1 - 2  (0 - 0)

Sokół 64'    A.Bujarski 44' ,M.Konieczny 52'    grano 2 x 40 min.

K.Andrys - P.Wawrzynowicz ,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,K.Lewkowicz kpt.,D.Chołuj ,J.Nieciecki ,M.Kaczmarek ,D.Tomaś ,A.Bujarski ,O.Wyrwa.   na zmiany - M.Konieczny.   trener - M.Kaczmarek (w zastępstwie)

W trzecim letnim sparingu Cargovia wygrała w Rozłogach z B-klasowym Sokołem 2-1 (0-0). Mecz z dużą przewagą Cargovii ale szwankowała skuteczność w stuprocentowych sytuacjach. Kargowianie seryjnie marnowali dogodne sytuacje podbramkowe. Prowadzenie Cargovii dał w 44' A.Bujarski ,który przejął bezpańską piłkę przed polem karnym i za szesnastki celnie uderzył umieszczając piłkę przy słupku 0-1. Na 2-0 podwyższył M.Konieczny ,który wykorzystał prostopadłe podanie od J.Niecieckiego i w sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy pewnie umieścił piłkę w siatce. Gol dla Sokoła padł w 64' po błędzie K.Andrysa ,gospodarze do tej pory w praktyce ani razu nie zagrozili bramce Cargovii. Gol gospodarzom dodał animuszu i po chwili mieli oni szansę na wyrównanie ale pewną interwencją w sytuacji sam na sam popisał się K.Andrys w pełni rehabilitując się za błąd przy straconym golu. Kargowianie uspokoili sytuacje ale do końca meczu razili skutecznością i wynik już nie uległ zmianie.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.