Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

wygrana na zakończenie

• autor: mkscargovia, 2018-06-10 19:34

TĘCZA BRODY - CARGOVIA

Tęcza 17' ,21'    D.Chołuj 22' ,57' ,D.Tomaś 40' ,K.Kurczyk 80'

K.Andrys - M.Ratajczak ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Lewkowicz kpt.(od 85' R.Szydłowski) ,D.Tomaś (od 66' P.Wawrzynowicz) ,M.Kaczmarek (od 44' M.Rajewski) ,J.Nieciecki (od 89' M.Konieczny) ,K.Kurczyk ,A.Bujarski (od 79' K.Pajcz) ,D.Chołuj (od 71' O.Wyrwa).    trener - P.Olejarz

Na zakończenie rozgrywek B-klasowych Cargovia pokonała w Brodach Tęczę 4-2 (2-2). Kargowianie rozpoczeli mecz bez motywacji bo awans kolejkę wcześniej wywalczyła Odra Klenica ale w pierwszych minutach mieli dwie dogodne okazje niewykorzystane przez D.Chołuja i A.Bujarskiego. Później gospodarze zaczeli przeprowadzać groźne akcje i w 17' objeli prowadzenie po prostopadłym zagraniu i sytuacji sam na sam K.Andrys był bez szans. Chwilę później gospodarze podwyższyli na 2-0 po błędzie obrony Cargovii. Kargowianie dość szybko zdobyli kontaktowego gola ,J.Nieciecki zdecydował się na strzał za pola karnego po drodze lot piłki zmienił D.Chołuj i ta wpadła do siatki obok zaskoczonego bramkarza. Kargowianie podkręcili tempo i w 40' J.Nieciecki zagrał piłkę w pole karne a tam bramkarza uprzedził D.Tomaś i wyrównał. Po chwili gospodarze mieli znakomitą sytuację ale znakomicie bronił K.Andrys w sytuacji sam na sam. Do przerwy remis 2-2. Zaraz po przerwie znów gospodarze mieli znakomitą sytuację ale ich napastnik nie trafił w bramkę w sytuacji sam na sam. Kargowianie przejeli inicjatywę i w 57' prowadzenie Cargovii dał D.Chołuj wykorzystując błąd bramkarza po strzale A.Bujarskiego za pola karnego. Po chwili gospodarze znów mieli sytuację sam na sam ale znów znakomitą interwencja popisał się K.Andrys. Wreszcie w 80' Kargowianie przeprowadzili składną akcje J.Nieciecki zagrał do M.Rajewskiego ten w tempo do P.Wawrzynowicza ,który wystawił piłkę przed bramkę do nadbiegającego K.Kurczyka ,który nie miał problemu w umieszczeniu jej w siatce i ustaleniu wyniku na 2-4. W końcówce gospodarze mogli zmniejszyć rozmiary porażki ale w jednej sytuacji zdobyli gola ze spalonego a w drugiej znów znakomitą interwencją popisał się K.Andrys parując piłkę po strzale z kilku metrów na rzut rożny. Wygrana na zakończenie rozgrywek choć dobra gra była przeplatana przestojami po których gospodarze zbyt łatwo dochodzili do dobrych sytuacji strzeleckich.

CARGOVIA KargowaLECH II Sulechów
CARGOVIA Kargowa   LECH II Sulechów