TĘCZA BrodyCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2018-06-10 19:34

TĘCZA BRODY - CARGOVIA

Tęcza 17' ,21'    D.Chołuj 22' ,57' ,D.Tomaś 40' ,K.Kurczyk 80'

K.Andrys - M.Ratajczak ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Lewkowicz kpt.(od 85' R.Szydłowski) ,D.Tomaś (od 66' P.Wawrzynowicz) ,M.Kaczmarek (od 44' M.Rajewski) ,J.Nieciecki (od 89' M.Konieczny) ,K.Kurczyk ,A.Bujarski (od 79' K.Pajcz) ,D.Chołuj (od 71' O.Wyrwa).    trener - P.Olejarz

Na zakończenie rozgrywek B-klasowych Cargovia pokonała w Brodach Tęczę 4-2 (2-2). Kargowianie rozpoczeli mecz bez motywacji bo awans kolejkę wcześniej wywalczyła Odra Klenica ale w pierwszych minutach mieli dwie dogodne okazje niewykorzystane przez D.Chołuja i A.Bujarskiego. Później gospodarze zaczeli przeprowadzać groźne akcje i w 17' objeli prowadzenie po prostopadłym zagraniu i sytuacji sam na sam K.Andrys był bez szans. Chwilę później gospodarze podwyższyli na 2-0 po błędzie obrony Cargovii. Kargowianie dość szybko zdobyli kontaktowego gola ,J.Nieciecki zdecydował się na strzał za pola karnego po drodze lot piłki zmienił D.Chołuj i ta wpadła do siatki obok zaskoczonego bramkarza. Kargowianie podkręcili tempo i w 40' J.Nieciecki zagrał piłkę w pole karne a tam bramkarza uprzedził D.Tomaś i wyrównał. Po chwili gospodarze mieli znakomitą sytuację ale znakomicie bronił K.Andrys w sytuacji sam na sam. Do przerwy remis 2-2. Zaraz po przerwie znów gospodarze mieli znakomitą sytuację ale ich napastnik nie trafił w bramkę w sytuacji sam na sam. Kargowianie przejeli inicjatywę i w 57' prowadzenie Cargovii dał D.Chołuj wykorzystując błąd bramkarza po strzale A.Bujarskiego za pola karnego. Po chwili gospodarze znów mieli sytuację sam na sam ale znów znakomitą interwencja popisał się K.Andrys. Wreszcie w 80' Kargowianie przeprowadzili składną akcje J.Nieciecki zagrał do M.Rajewskiego ten w tempo do P.Wawrzynowicza ,który wystawił piłkę przed bramkę do nadbiegającego K.Kurczyka ,który nie miał problemu w umieszczeniu jej w siatce i ustaleniu wyniku na 2-4. W końcówce gospodarze mogli zmniejszyć rozmiary porażki ale w jednej sytuacji zdobyli gola ze spalonego a w drugiej znów znakomitą interwencją popisał się K.Andrys parując piłkę po strzale z kilku metrów na rzut rożny. Wygrana na zakończenie rozgrywek choć dobra gra była przeplatana przestojami po których gospodarze zbyt łatwo dochodzili do dobrych sytuacji strzeleckich.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.