PIAST - PARKOVIA II Trzebiechów 2:3 KIJOWIANKA Kije
POLONIA Nowe Kramsko 5:1 JEDNOŚĆ Podmokle

CARGOVIA - BŁĘKITNI KOTOWICE

5 - 3 (2 - 2)

D,Szarmach 1´ ,69´ ,71´ ,80´ karny ,D:Chołuj 5´      Błękitni 8´ ,44´ ,50´.

J:Flieger (od 46´ K.Andrys) - M.Ratajczak ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Lewkowicz (od 92´ D.Tomaś) ,K.Kurczyk (od 86´ K.Pajcz) ,M.Rajewski (od 71´ R:Szydłowski) ,J.Nieciecki ,P.Wawrzynowicz (od 54´ A.Bujarski) ,D.Chouj (od 77´ O.Wyrwa) ,D.Szarmach.    trener - M.Kaczmarek (w zastępstwie)

W 21 klasy B ,Cargovia po nie najlepszym meczu pokonała Błękitnych Kotowice 5-3 (2-2). Początek meczu znakomity już w 5´ po golach D.Szarmacha i D,Chołuja ,Cargovia prowadziła 2-0. Niestety tak szybkie prowadzenie rozluźniło Kargowian i goście w 8` zdobywają kontaktowego gola po błędzie obrony i bramkarza. Goście nie mający nic do stracenia śmielej zaczeli grać i zagrażać bramce Cargovii. Kargowianie grali z kontry ale marnowali znakomite sytuacje strzeleckie min. D.Szarmach ,D.Chołuj i P.Wawrzynowicz. Co nie udało się gospodarzom udało się gościom którzy wyszli z kontrą w 44´ i wyrównali choć piłkę na rękach miał już J.Flieger. Do przerwy 2-2. Po przerwie goście niespodziewanie wychodzą na prowadzenie po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym . Kargowianie podrażnieni stratą gola przejeli inicjatywę i w ciągu dwóch minut wyszli znów na prowadzenie za sprawą D.Szarmacha. Goście odgryzali się strzałami z rzutów wolnych ale znakomicie bronił w bramce wprowadzony po przerwie K.Andrys. W 80´ wynik meczu na 5-3 ustala z rzutu karnego D:Szarmach podyktowanego za faul na O:Wyrwie. Zwycięstwo Kargowian ale po nie najlepszym meczu.