CARGOVIA KargowaMKS Nowe Miasteczko

wygrana

• autor: mkscargovia, 2018-05-19 20:48

CARGOVIA - KIJOWIANKA KIJE

D.Chołuj 2' .21' ,K.Kurczyk 7' ,D.Szarmach 24' ,33' ,A.Bujarski 29' ,67' ,K.Pajcz 85'.

K.Andrys - K.Lewkowicz kpt.,(od 71' M.Tkaczuk) N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,M.Ratajczak (od 62' J.Nieciecki) ,K.Kurczyk ,A.Bujarski (od 78' K.Pajcz) ,M.Rajewski ,P.Reiner ,D.Chołuj ,D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 18 kolejce klasy B ,Cargovia rozgromiła Kijowiankę Kije 8-0 (6-0). Mecz rozstrzygnął się praktycznie w pierwszej połowie gdzie Kargowianie zaaplikowali gościom sześć goli. Festiwal strzelecki już w 3' rozpoczął D.Chołuj finalizując dobre zagranie P.Reinera. Na 2-0 w 7' podwyższył K.Kurczyk wykańczając dośrodkowanie A.Bujarskiego. Trzeciego gola zdobył D.Chołuj ,który przejął odbitą piłkę po strzale D.Szarmacha i z bliska pokonał golkipera gości. Czwartego gola zdobył D.Szarmach po dobrym zagraniu A.Bujarskiego. Na 5-0 podwyższył A.Bujarski ,który ładnym strzałem za pola karnego umieścił piłkę pod poprzeczką bramki Kijowianki. Wynik do przerwy na 6-0 ustalił D.Szarmach ,który przejął piłkę po wybiciu K.Lorenca i z szesnastu metrów po ziemi umieścił piłkę w siatce. Goście w tej części gry raz zagrozili bramce Cargovii po błędzie obrony ale na posterunku był K.Andrys. W drugiej połowie Kargowianie nie byli już tak skuteczni mimo iż nadal bombardowali bramkę gości a piłka po strzałach P.Reinera ,K.Lorenca ,K.Kurczyka ,D.Chołuja ,A.Bujarskiego ,K.Pajcza mijała bramkę lub padała łupem golkipera gości jednak zdołali zdobyć kolejne dwa gole. W 67' ponownie ładnym uderzeniem za pola karnego popisał się A.Bujarski umieszczając piłkę pod poprzeczką bramki gości. Wynik meczu ustalił debiutant K.Pajcz ,który umieścił piłkę pod poprzeczką bramki gości dobijając strzał głową P.Reinera po centrze M.Tkaczuka i obronie golkipera gości. Goście mieli jedną okazję na zdobycie honorowego gola ale znakomitą interwencją popisał się K.Andrys. Pewne wysokie zwycięstwo i cieszy dobra skuteczność Kargowian. BRAWO CHŁOPAKI.

KP ŚwidnicaCARGOVIA Kargowa
KP Świdnica   CARGOVIA Kargowa