CARGOVIA KargowaKIJOWIANKA Kije

wygrana

• autor: mkscargovia, 2018-05-05 20:22

CARGOVIA - LIWNO ZABÓR

D.Chołuj 4' ,D.Szarmach 47' karny ,60' ,P.Reiner 58'.

K.Andrys (od 46' J.Nieciecki) - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,R.Szydłowski ,K.Kurczyk ,M.Kaczmarek (od 72 M.Rajewski') ,A.Bujarski ,P.Reiner ,D.Chołuj (od 85' M.Tkaczuk) ,D.Szarmach (od 67' D.Tomaś).   trener - P.Olejarz

W 16 kolejce klasy B ,Cargovia wygrała z Liwnem Zabór 4-0 (1-0). Mecz rozpoczął się po myśli Kargowian bo już w 4' objeli prowadzenie po golu D.Chołuja ,który wykończył akcje K.Kurczyka. Kargowianie w tej części gry mieli jeszcze okazje na podwyższenie wyniku ale zabrakło skuteczności ,goście w pierwszej połowie w praktyce nie zagrozili bramce Cargovii. Oba zespoły grały bardzo ambitnie co powodowało że gra stała się twarda a momentami zbyt ostra a sędzia często studził zapędy zawodników. W drugiej połowie na bramce stanąć musiał K.Kurczyk gdyż K.Andrys musiał opuścić zawody a w jego miejsce wszedł J.Nieciecki. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy Kargowianie podwyższają prowadzenie na 2-0 ,indywidualną akcję przeprowadził P.Reiner ale został faulowany w polu karnym a jedenastkę pewnie wykorzystał D.Szarmach. Chwilę później Kargowianie grają z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce dla zawodnika gości. W 58' wynik podwyższa P.Reiner który ładnym strzałem z finalizował indywidualna akcję D.Szarmacha. Dwie minuty później D.Szarmach ustala wynik meczu na 4-0 po indywidualnej akcji ograł on trzech obrońców wpadł w pole karne i posłał piłkę do siatki obok interweniującego bramkarza. Po tym golu Kargowianie trochę spuścili z tonu a goście mimo osłabienia byli bliscy pod koniec meczu zdobyć honorowego gola ale w dwóch sytuacjach dobrze bronił K.Kurczyk a w jednej sytuacji zawodnik Liwna będąc sam przed golkiperem Cargovii przestrzelił. Pewne zwycięstwo Cargovii i kolejne cenne trzy punkty. Brawo chłopaki.

JEDNOŚĆ PodmokleCARGOVIA Kargowa
JEDNOŚĆ Podmokle   CARGOVIA Kargowa