POGOŃ II Świebodzin 0:3 CARGOVIA Kargowa

wygrana

• autor: mkscargovia, 2018-04-15 16:55

POLONIA NOWE KRAMSKO - CARGOVIA

Polonia 46'   K.Kurczyk 35' ,D.Szarmach 61' ,D.Chołuj 70'.

K.Andrys (od 90' J.Flieger) - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,M.Ratajczak ,K.Kurczyk (od 87' M.Tkaczuk) ,M.Kaczmarek (od 54' D.Tomaś) ,P.Reiner ,R.Szydłowski (od 59' O.Wyrwa) ,A.Bujarski (od 46' D.Chołuj) ,D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 13 kolejce klasy B Cargovia pokonała na wyjeździe Polonię Nowe Kramsko 3-1 (1-0). Spotkanie pod kontrolą Kargowian i tylko słaba skuteczność Kargowskich napastników powodowała że wynik nie był wyższy. Do przerwy prowadzenie 1-0 po golu K.Kurczyka który wykorzystał dobre zagranie z rzutu wolnego K.Lorenca i silnym strzałem umieścił piłkę w siatce. W tej części gry jeszcze na listę strzelców mogli wpisać się D.Szarmach ,A.Bujarski i R.Szydłowski ale tych pierwszych piłka mijała bramkę a strzał tego trzeciego dobrze obronił bramkarz w sytuacji sam na sam. Gospodarze w pierwszej połowie nie zagrozili bramce Cargovii nie oddając nawet celnego strzału ,ale zaraz po przerwie brak koncentracji Kargowian wykorzystała Polonia i oddając pierwszy celny strzał wyrównała 1-1. Kargowianie podrażnieni stratą gola ruszyli na bramkę gospodarzy i zdobyli dwa gole oba znów po stałych fragmentach gry. W 61' znów w pole karne dośrodkował K.Lorenc tam głową piłkę zgrał O.Wyrwa do D.Szarmach który z powietrza uderzył i umieścił ja w siatce Polonii ,dziewięć minut później znów dośrodkowanie z rzutu wolnego K.Lorenca w pole karne tam najwyżej skoczył P.Reiner ale piłkę po jego strzale głową sparował na słupek bramkarz Polonii ,doskoczył do niej D.Chołuj i ustalił wynik na 1-3. Kargowianie rozluźnieni dwu bramkowym prowadzeniem pod koniec meczu dali się z kontrować ale znakomicie w bramce interweniował K.Andrys który popisał się chyba obroną sezonu broniąc strzał z bliska napastnika Polonii przenosząc instynktownie piłkę nad poprzeczka po strzale z główki ,a po chwili po rzucie rożnym efektownie obronił strzał po ziemi. Pewna wygrana i kolejne trzy punkty. Brawo chłopaki.

LECH II SulechówCARGOVIA Kargowa
LECH II Sulechów   CARGOVIA Kargowa