CARGOVIA - THRASH ATTACK LIPINY

2 - 0 (1 - 0)

P.Wawrzynowicz 23' R.Szydłowski 74'.

J.Flieger - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,J.Wasiak ,D.Chołuj ,J.Nieciecki ,D.Tomaś ,P.Wawrzynowicz ,A.Bujarski ,D.Szarmach.   na zamiany - K.Andrys ,M.Ratajczak ,R.Szydłowski ,M.Hamrol ,K.Pajcz ,M.Rajewski.   trener - P.Olejarz

W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną Cargovia pokonała Thrash Attack Lipiny z nowosolskiej klasy B 2-0 (1-0). Mecz wykonaniu Kargowian był słabym widowiskiem było dużo niecelnych podań ,strat piłki i momentami chaosu. Mimo słabej gry Kargowianie zdobyli dwa gole. W 23' Ka.Loren krosem uruchomił P.Wawrzynowicza ,który wyszedł sam na sam z bramkarzem i na raty umieścił piłkę w siatce 1-0. Drugiego gola zdobył w 74' R.Szydłowski popisując się celną główką pod poprzeczkę po dośrodkowaniu K.Pajcza z rzutu rożnego. Goście ograniczali się do kontr i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji ale dobrze bronili bramkarze Cargovii w I połowie J.Flieger i II połowie K.Andrys. Za dwa tygodnie liga i Kargowianie muszą poprawić jakość gry a przed wszystkim podejść do meczu skoncentorwani i zmobilizowani oraz z ochotą do gry.