CARGOVIA KargowaCZARNI Rudno

remis w drugim sparingu

• autor: mkscargovia, 2018-03-11 16:37

BORUSJA BORUJA KOŚCIELNA - CARGOVIA

Borusja 14' ,68' ,81.    M.Rajewski 51' ,D.Tomaś 62' ,D.Chołuj 78'.

J.Flieger - S.Skibiński ,N.Staszyk kpt.,Ka.Lorenc ,M.Ratajczak ,K.Kurczyk ,J.Nieciecki ,M.Kaczmarek ,P.Reiner ,D.Chołuj ,A.Bujarski.    na zmiany - M.Hamrol ,R.Szydłowski ,M.Tkaczuk ,D.Tomaś ,O.Wyrwa ,M.Rajewski ,K.Pajcz.    trener - P.Olejarz

W drugim sparingu przed rundą wiosenną Cargovia remisuje na wyjeździe występującą w wielkopolskiej klasie B Borusją Boruja Kościelna 3-3 (1-0). Kargowianie od początku meczu osiagneli optyczną przewagę ale brakowało skuteczności. Już w 4' po błędzie golkipera gospodarzy przed szansą zdobycia gola był A.Bujarski ale za pola karnego nie trafił do pustej bramki. Gospodarze czyhali na kontrę i w 14' po stracie piłki w środkowej strefie boiska poszła kontra i napastnik Borusji strzałem po ziemi w długi róg objął prowadzenie 1-0. Po chwili znów strata w obronie Cargovii ale tym razem napastnik gospodarzy nie zdołał pokonać J.Fliegera w sytuacji sam na sam. Kargowianie 25' staneli przed szansą zdobycia wyrównującego gola ale rzutu karnego podyktowanego za faul na P.Reinerze nie wykorzystał A.Bujarski posyłając piłkę nad poprzeczką. Po chwili ładna akcja Kargowian P.Reiner wpadł w pole karne ale został powstrzymany przez golkipera gospodarzy a dobitkę D.Chołuja z pustej bramki wybił obrońca. Po przerwie Kargowianie dość szybko doprowadzili do wyrównania w zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się M.Rajewski i strzałem po ziemi zdobył gola 1-1. Minutę później gospodarze staneli przed doskonałą okazją na zdobycie gola po błędzie N.Staszyka ale znakomitą interwencją popisał się J.Flieger odbijając futbolówkę na rzut rożny. Kargowianie posiadali przewagę ale gospodarze groźnie kontrowali ale też brakowało im skuteczności w sytuacji sam na sam z J.Fliegerem napastnik gospodarzy nie trafił w bramkę. W 62' po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym przejął D.Tomaś i potężnym uderzeniem umieścił ją pod poprzeczka bramki Borusji 1-2. Chwilę później w polu karnym faulował N.Staszyk ale rzut karny znakomicie obronił J.Flieger. Niestety kolejna strata piłki w środku pola i gospodarze po kontrze doprowadzają do wyrównania 2-2. Po chwili znów sytuacja sam na sam ale tym razem J.Flieger znakomicie broni. W 78' po akcji J.Nieciecki ,P.Reiner i D.Chołuj ten ostatni z bliska obejmuje prowadzenie 2-3. Niestety Kargowianie z prowadzenia nie nacieszyli się długo bo trzy minuty później gospodarze wyrównują 3-3. Kargowianie notują kolejny remis gra momentami mogła się podobać przede wszystkim należy poprawić grę obronną. W sumie udany sparing toczony w wiosennej pogodzie choć na grząskiej murawie co trochę utrudniało grę obu zespołom. Drużynie Borusji Boruja Kościelna dziękujemy za sparing i życzymy powodzenia w lidze.

ODRA KlenicaCARGOVIA Kargowa
ODRA Klenica   CARGOVIA Kargowa