CARGOVIA KargowaMKS Nowe Miasteczko

wygrana

• autor: mkscargovia, 2017-11-04 17:27

CARGOVIA - TĘCZA BRODY

D.Szarmach 11' ,27' ,40'    D.Chołuj 67'.

K.Andrys - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk (od 56' A.Okuniewicz) ,Ka.Lorenc ,K.Woch ,P.Reiner (od 56' D.Chołuj) ,J.Nieciecki ,M.Kaczmarek (od 65' S.Skibiński) ,K.Kurczyk (od 69' P.Wawrzynowicz) ,A.Bujarski (od 69' O.Wyrwa) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W ostatniej kolejce klasy B ,Cargovia pewnie pokonała Tęczę Brody 4 - 0 (3-0). Pierwsza połowa to duża przewaga Kargowian którzy zepchneli gości do obrony i raz za razem zagrażali ich bramce. W 3' po rożnym A.Bujarskiego piłkę z bramki po strzale głową N.Staszyka wybił obrońca po chwili w indywidualnej akcji K.Woch wpadł w pole karne ale posłał piłkę po ziemi tuż obok słupka. W 11' jest już 1-0 dla Cargovii J.Nieciecki zagrał do D.Szarmach ten popędził na bramkę gości z obrońcą na plecach i strzałem po ziemi w długi róg dał prowadzenie. W 27' jest już 2-0 gdy A.Bujarski w tempo zagrał do D.Szarmacha ten ograł obrońcę i bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki. W 40' D.Szarmach zdobywa trzeciego gola i popisuje się klasycznym hat-trickiem po dobrym zagraniu z pierwszej piłki M.Kaczmarka. Tuż przed przerwą D.Szarmach mógł zdobyć kolejnego gola ale po akcji P.Reinera i K.Kurczyka z metra nie trafił na pustą bramkę. Do przerwy 3-0. Druga połowa można by rzec że się odbyła Kargowianie zadowoleni z wysokiego prowadzenia już nie grali z takim rozmachem i polotem brakowało wykończenia akcji strzałem i samych akcji było ich jak na lekarstwo ,jedynego gola w tej połowie zdobył rezerwowy D.Chołuj ,który wykorzystał nonszalancję bramkarza gości ,który był najlepszym graczem swojej drużyny ,odebrał mu piłkę i posłał ją do pustej bramki ustalając wynik meczu na 4-0. Goście mimo ambitnej gry w praktyce nie zagrozili bramce Cargovii nie oddając nawet celnego strzału. Wysokie zwycięstwo na zakończenie rundy brawo chłopaki.

KP ŚwidnicaCARGOVIA Kargowa
KP Świdnica   CARGOVIA Kargowa