CARGOVIA KargowaMKS Nowe Miasteczko

wygrana

• autor: mkscargovia, 2017-10-29 19:11

BŁĘKITNI KOTOWICE - CARGOVIA

Błękitni 60'     D.Szarmach 22' ,45' ,68'  K.Kurczyk 69' ,77'.

K.Andrys - K.Lewkowicz kpt.,(od 85' O.Wyrwa) ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Woch ,P.Wawrzynowicz (od 46' D.Tomaś) ,M.Kaczmarek ,J.Nieciecki ,K.Kurczyk ,A.Bujarski (od 77' D.Chołuj) ,D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 10 kolejce klasy B Cargovia wygrała w Kotowicach z Błękitnymi 5-1(2-0). Pierwsza połowa toczyła się w trudnych warunkach atmosferycznych przy silnie wiejącym wietrze i dużej ulewie deszczu z gradem do tych warunków lepiej dostosowali się Kargowianie i po 45 minutach prowadzili 2-0 po golach D.Szarmacha i asystach M.Kaczmarka i K.Lewkowicza. Dopisywało też nam szczeście bo ratowała nas poprzeczka i pudło napstnika gospodarzy w sytuacji sam na sam. Druga połowa już toczyła się przy lepszej pogodzie i lepiej w nią weszli gospodarze jeszcze w 46' ratowała nas poprzeczka ale w 60' Błękitni strzelają kontaktowego gola z rzutu wolnego. Kargowianie jednak szybko z kontrowali i po akcjach wprowadzonego po przerwie D.Tomasia ,D.Szarmach i K.Kurczyk zdobyli kolejne dwa gole i Kargowianie wyszli na trzybramkowe prowadzenie 1-4. Gospodarze podłamali stratą dwóch goli w dwie minuty nie potrafili odpowiedzieć skuteczną akcją. Kargowianie w 77' ustalili wynik meczu na 1-5 gdy po dalekim wykopie K.Andrysa ,wprowadzony kilkanaście sekund wcześniej D.Chołuj zgrał piłkę do K.Kurczyka a ten pięknym strzałem umieścił futbolówkę w okienku bramki gospodarzy. Pod koniec meczu Kargowianie mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie ale zabrakło zimnej krwi i skuteczności bo dwukrotnie bliski umieszczenia futbolówki w bramce Błękitnych był D.Szarmach. Wysoka wygrana i kolejne trzy punkty wywalczone w trudnych warunkach atmosferycznych i z wymagającym przeciwnikiem. Brawo chłopaki.

KP ŚwidnicaCARGOVIA Kargowa
KP Świdnica   CARGOVIA Kargowa