Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

wygrana

• autor: mkscargovia, 2017-10-22 17:28

CZARNI PAŁCK - CARGOVIA

D.Szarmach 30'

J.Flieger - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,R.Paździor (od 5' D.Tomaś od 86' R.Szydłowski) ,K.Kurczyk ,J.Nieciecki ,M.Kaczmarek (od 57' D.Chołuj) ,K.Woch ,A.Bujarski ,D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 9 kolejce klasy B Cargovia wygrała w Pałcku z Czarnymi 1-0 (1-0). Mecz rozpoczął się dla Kargowian pechowo już w 5' z powodu kontuzji boisko opóścić musiał R.Paździor a od 8' Cargovia gra w dziesiatkę gdy po błędzie obrony sytuację próbował ratowć J.Flieger ale przed polem karnym nieprzepisowo zatrzymał napastnika gospodarzy za co ujrzał czerwoną kartkę i wyleciał z boiska. Na bramce zastąpił go K.Kurczyk. O dziwo Kargowianie grając w osłabieniu nadawali ton grze i w 30' objeli prowadzenie gdy błąd obrońcy wykorzystał D.Szarmach i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Czarnych 0-1. Chwilę później mógł podwyższyć prowadzenie A.Bujarski ale w dogodnej sytuacji przestrzelił. Pod koniec pierwszej połowy D.Szarmach znakomicie w tempo zagrał do D.Tomasia ,ten wpadł w pole karne ale jego strzał po ziemi znakomicie obronił golkiper gospodarzy. Gospodarze mimo przewagi jednego gracza nie potrafili przedrzeć się pod bramkę Kargowian ale w doliczonym czasie gry pierwszej połowy po rzucie rożnym mogli wyrównać ale ich zawodnik z metra nie trafił w bramkę. Druga połowa była wyrównana ale gospodarze nie wypracowali sobie żadnej klarownej sytuacji bo znakomicie grała obrona Cargovii a najlepszym graczem był K.Lewkowicz którego interwencje powstrzymywały napastników Czarnych. Gospodarze próbowali strzałów za pola karnego ale dwukrotnie piłka minimalnie mijała bramkę Kargowian a raz dobrą interwencją popisał się K.Kurczyk, Kargowianie mogli podwyższyć prowadzenie gdy po znakomitym zagraniu D.Szarmacha sam na sam z bramkarzem wyszedł A.Bujarski ale golkiper Czarnych znakomicie obronił jego strzał po ziemi. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i Kargowianie wywieźli z Pałcka cenne trzy punkty. Brawo chłopaki za ambicję walkę i zdrowie zostawione na boisku.

CARGOVIA KargowaLECH II Sulechów
CARGOVIA Kargowa   LECH II Sulechów