TĘCZA BrodyCARGOVIA Kargowa

wysoka wygrana

• autor: mkscargovia, 2017-10-14 18:04

CARGOVIA - JEDNOŚĆ PODMOKLE

P.Reiner 8' 43' ,D.Szarmach 32' ,50' ,74 ,K.Kurczyk 36' ,D.Chołuj 37' ,M.Kaczmarek 51'.

K.Andrys - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Woch ,K.Kurczyk (od 59' P.Wawrzynowicz) ,J.Nieciecki ,M.Kaczmarek (od 65' D.Tomaś) ,P.Reiner ,D.Chołuj (od 46' A.Bujarski od 76' S.Skibiński) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W 8 kolejce klasy B Cargovia rozbiła Jedność Podmokle 8 - 0 (5 - 0). Od początku meczu duża przewaga Kargowian ,którzy zepchneli gości do obrony i raz za razem stwarzali sytuacje strzeleckie. Do przerwy pięciokrotnie umieszczali piłkę w bramce gości a łupem bramkowym podzielili się P.Reiner dwie ,D.Szarmach ,K.Kurczyk i D.Chołuj ,goli mogło być znacznie więcej ale Kargowianie zmarnowali jeszcze kilka znakomitych sytuacji. W drugiej części gry Kargowianie już nie grali z takim rozmachem ale zdobyli dalsze trzy gole ,które strzelili D.Szarmach kolejne dwie i M.Kaczmarek. Goście w całym meczu ani razu nie zagrozili bramce Cargovii i nie oddali żadnego strzału na bramkę Kargowian co świadczy jaką przewagę posiadali gospodarze. Brawo chłopaki.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.