CARGOVIA KargowaKIJOWIANKA Kije

• autor: mkscargovia, 2017-09-30 19:29

CARGOVIA - KOMETA BUKÓW

3 - 2 (1 - 2)

J.Nieciecki 26' ,D.Szarmach 68' ,88'      Kometa 22' ,45'.

K.Andrys - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,R.Paździor ,P.Reiner ,J.Nieciecki (od 71' K.Kurczyk) ,D.Tomaś ,K.Woch ,O.Wyrwa (od 46' D.Szarmach).   trener - P.Olejarz

W 6 kolejce klasy B ,Cargovia pokonała Kometę Buków 3-2 (1-2). Od początku spotkania zdecydowana przewaga Kargowian ale jak w poprzednich meczach brakowało skuteczności ,dobre okazje marnowali D.Tomaś ,P.Reiner ,K.Woch ,A.Bujarski. Co nie wyszło Cargovii udało się gościom gdy po rzucie rożnym objeli prowadzenie. Kargowianie dość szybko wyrównali po ładnym strzale za pola karnego J.Niecieckiego. Niestety tuż przed przerwą goście objeli ponownie prowadzenie a niecodziennym golem popisał się napastnik Komety posyłając piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego do siatki bramki Cargovii. Drugą połowę Kargowianie także przeważali a goscie najwieksze zagrożenie mieli po rzutach rożnych. W 68' Kargowianie wreszcie wyrównali dobre podanie K.Wocha wykorzystał wprowadzony po przerwie D.Szarmach i przelobował bramkarza gości. Choć chwilę wcześniej goście przeprowadzili kontrę po której mogli podwyższyć prowadzenie ale ich napastnik nie trafił do pustej bramki. Kargowianie do końca meczu dążyli do zdobycia zwycięskiego gola co się udało w 88' po dalekim wykopie K.Adrysa obrońcę i bramkarza uprzedził D.Szarmach i posłał piłkę do pustej bramki ,jeszcze sytuację próbował ratować obrońca ale wepchnoł piłkę do siatki 3-2. Wreszcie zwycięstwo Cargovii i trzy punkty zostają w Kargowej.

KOMETA BukówCARGOVIA Kargowa
KOMETA Buków   CARGOVIA Kargowa