CARGOVIA KargowaCZARNI Rudno

• autor: mkscargovia, 2017-09-16 17:34

CARGOVIA - ODRA KLENICA

4' ,84' karny ,86'.

K.Andrys - K.Lewkowicz kpt.(od 82' R.Szydłowski) ,A.Okuniewicz ,Ka.Lorenc (od 73' N.Staszyk) ,S.Skibiński (od 88' M.Tkaczuk) ,P.Jasicki (od 71' M.Płonka) ,J.Nieciecki ,D.Tomaś ,P.Wawrzynowicz (od 60' K.Kurczyk) ,A.Bujarski (od 65' D.Chołuj) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W 4 kolejce klasy B Cargovia po słabym  meczu przegrała z Odrą Klenica 0-3 (0-1). Goście już w 4' objeli prowadzenie po nieudanej pułapce ofsajdowej napastnik Odry lobował K.Andrysa 0-1. Kargowianie osiągneli przewagę ale dali się kontrować i zawodnicy Odry czterokrotnie wychodzili sam na sam z K.Andrysem który dwukrotnie znakomicie bronił a dwukrotnie goście pudłowali. Kargowianie mieli w tej części gry dwie dogodne sytuacje nie wykorzystane przez D.Szarmacha. W pierwszej po dośrodkowaniu z rzutu wolnego A.Okuniewicza główkował z kilku metrów nad poprzeczką i w drugiej znów po zagraniu A.Okuniewicza stanął sam sam z bramkarzem i ponownie posłał piłkę nad poprzeczką. W drugiej połowie Kargowianie szturmowali bramkę gości ale jak zwykle zabrakło skuteczności ponownie D.Szarmach dwukrotnie zapszepaścił znakomite sytuacje najpierw po zagraniu A.Bujarskiego stanął sam na sam z golkiperem gości ale uderzył zbyt lekko i ten spokojnie obronił po chwili z rzutu wolnego dośrodkował w pole karne A.Okuniewicz najwyżej skoczył D.Szarmach ale znów zbyt lekko główkował i bramkarz obronił. Pod koniec meczu goście z kontrowali i uzyskali rzut karny po zagraniu ręką R.Szydłowskiego który to pewnie wykorzystali i po chwili po akcji prawą stroną napastnik Odry z najbliższej odlwegłości ustalił wynik meczu na 0-3. Zwycięstwo Odry zasłużone a Kargowianom przydał się kubeł zimnej wody bo meczu na stojąco wygrać się nie da.

ODRA KlenicaCARGOVIA Kargowa
ODRA Klenica   CARGOVIA Kargowa